Poďakovania ( spolu 3863 )

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

Všetky zariadenia
Všetky obdobia


16.04.2019 pridal/a S. Peregrin

meno sestry:

Albína Gogová

 
 

Ďakujem p. Gogovej za vyborne prevedeny odber , na prvykrat sa to mnohym pri mojich zilach nepodari.

15.04.2019 pridal/a Kamila Bodiová

meno sestry:

všetky sestry

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 
 

Veľmi pekne ďakujeme zdravotným sestrám oddelenia KPAIM, podvedením vrchnej sestry Lucie Behúňovej za príkladnú viac ako štvorročnú starostlivosť o nášho vnúčika Maximka. S vďakou starí rodičia.

13.04.2019 pridal/a Ľudmila Hrutková

meno sestry:

Oddelenie Chirurgické oddelenie

 
 

Milé sestričky, p. Primár Maretta,

Neďakujeme sestre, ďakujeme celému oddeleniu Chirurgie - muži, aj ženy. Nestretli sme doposiaľ taký skvelý, ochotný personál, ktorý by vkladal taký kus zo svojej duše a srdca do toho, čo robí a skutočne sa zaujímal o pocity a potreby svojich pacientov. Pacienti tu nie sú len čísla ako v mnohých iných zariadeniach, v tejto nemocnici to tak skutočne nie je!

Vaše úsmevy, starostlivosť a pozitívna energia pomáha pacientom a rodinám zvládať ťažké chvíle omnoho lepšie. Vľúdne slovo sa v dnešnej dobe vytráca zo spoločnosti, no evidentne ho je niekde ešte stále viac a my sme to miesto našli!

Ďakujeme Vám!

13.04.2019 pridal/a Polaček Peter

meno sestry:

p. Gogova

 
 

Ďakujem pani sestričke A. Gogovej za jej milý usmev, ochotu , trpezlivosť pri komunikácii s pacientom a profesionalitu.

12.04.2019 pridal/a Mária Jackulíkova

meno sestry:

všetkým sestrám

 
 

Veľmi pekne ďakujem sestričkám paliatívneho oddelenia v Trstenej, ktoré sa v marci starali o našu "paliatívnu" maminku Máriu V. Veľmi si vážim vašu náročnú prácu. Ste vysoko profesionálne po každej stránke - čo sa týka komunikácie, ľudskosti, a prístupu k pacientom. Ešte raz vám ďakujem a tým ktorí pochybujú o tomto náročnom oddelení posielam na vás len tie najlepšie recenzie. ( nedá mi nespomenúť že tieto úžasné sestričky sú pod vedením pani primárky Hritcovej, ktorá je sama o sebe tiež anjel). M. Jackulíkova

12.04.2019 pridal/a Mária Jackulíkova

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem sestičkám na internom oddelení - ženy, ktoré sa opakovane starali o našu maminku Mariu V, ktorá patrila medzi tie náročnejšie prípady. Pri takom množstve pacientiek, ktoré je neúmerné počtu sestier pracujete na 200%. Veľká vďaka. m. jackulikova

12.04.2019 pridal/a Tomáš Krekáň

meno sestry:

Oddelenie Porodnicke oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Zvolen a.s.

 
 

Dakujem za krasny porod mojho syn Matejka a priatelskot.

10.04.2019 pridal/a Daša Tichá

meno sestry:

Mária Paráčová

 
 

Ďakujem za trpezlivosť, ochotu, láskavosť a úsmev

09.04.2019 pridal/a Mariana

meno sestry:

Erika Lyócsová a Lenka Ujcová

 
 

Ďakujem sestričkám Erike a Lenke za ich usmev, ľudskosť a trpezlivost.Sú to sestry ktoré vykonávajú svoju prácu s láskou a pokorou.

08.04.2019 pridal/a Emil Bobrik

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem pani sestričke Gogovej za neustálu ochotu pomôcť pacientovi a za jej ústretovosť aj v situáciách, ktoré nie sú štandardné (na zajtra už nemám pravidelné lieky, ...).
Ďakujem. E.B.

05.04.2019 pridal/a Ivančíková Renata

meno sestry:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trnava

 
 

Ďakujem za starostlivosť sestričkám interného oddelenia vo fakultnej nemocnici v Trnave, na I. poschodí v pav. A, ktoré sa starali o našu maminku v druhej polovici marca a rovnako aj pred rokom 6 týždňov. Maminka svoj boj nevyhrala, ale my vieme, že dostala starostlivosť akú potrebovala. ĎAKUJEME

05.04.2019 pridal/a Daniel

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Dakujem pani sestricke Gogovej. Ma ten najlepsi profesionalny a ludsky pristup.
Dakujem :)

03.04.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Týmto chcem vysloviť poďakovanie p. Mgr. Anke Kolodžejovej, sestričke urologickej ambulancie p. MUDr. Kmaka v Nemocnici Košice-Šaca,a.s. Ďakujem za ochotu, odborný a ľudský prístup. Je naozaj príkladom pre ostatných.
Terézia F.

01.04.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Zlaté Moravce a.s.

 
 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za príkladnú starostlivosť zdravotných sestričiek v nemocnici Agel Zlaté Moravce, na chir. oddelení. V marci t. r. som bol operovaný na tunajšom odd. a bol som veľmi milo prekvapený s prístupom sestričiek. Boli milé, ústretové, slušné a odpovedali mi na všetky moje otázky. Vďaka patri aj operačným sestričkám. Panuje tu veľká súdržnosť a profesionalita. Ešte raz srdečná vďaka.

29.03.2019 pridal/a Tomáš LEWANDOWSKI

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem našej zdravotnej sestre, závodnej ambulancie ENERGETIKA Slávne HUSÁROVEJ za trpezlivý a ľudský prístup k svojim,ale aj cudzím pacientom na poliklinike počas ordinačných hodín.Mali by si z nej zobrať príklad aj niektoré arogantné zdravotné sestry.Prajem veľa pracovných úspechov a veľa pohody v rodinnom kruhu.

27.03.2019

meno sestry:

Oddelenie Pôrodnica

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Nitra

 
 

Rada by som sa poďakovala celému personálu, ktorý mi bol naozaj oporou pri pôrode mojej dcérky. Bolo to ťažké, ale zvládli sme to :-)

spokojná mamička

26.03.2019 pridal/a Mária Jurigová

meno sestry:

Martina Jurickova

 
 

Ďakujeme

26.03.2019 pridal/a Pacient

meno sestry:

Oddelenie Nefrologická ambulancia

 
 

Chcem sa poďakovať sestričke na nefrologickej ambulancii, ktorá je vždy milá, usmiata, ústretová, dobre berie krv... Všetky sestričky by si mali z nej brať príklad.

25.03.2019 pridal/a Lucia Polaharova

meno sestry:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detská fakultná nemocnica Košice

 
 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať pani prednostke, pani primárke, lekárom a vrchnej sestre na detskom ARE v DFN v Košiciach za starostlivosť o nášho syna. Neskutočne si vážim ich prácu. Sú to profesionáli na vysokej úrovni.
Srdečne ďakujem všetkým zdravotným sestrám na tomto oddelení za profesionálnu starostlivosť, trpezlivosť, ľudský prístup a za cenne rady. Veľmi nám to pomáha zvládnuť ťažkú situáciu a pobyt na oddeleni.
Osobitne ďakujem p. doktorovi Andrašovi za zvládnutie troch náročnych operácií.
Ešte raz veľké ĎAKUJEM.

25.03.2019 pridal/a svetlana jurkovicova

meno sestry:

Oddelenie Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 
 

Chcem sa podakovat za skvelu starostlivost na gyn.pôrod.oddeleni vsetkym sestram, konkretne vsak Martine J.za jej starostlivost ochotu a podporu.

22.03.2019

meno sestry:

Oddelenie LDCH

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

Ďakujem všetkým sestričkám za dobré opatrovanie, hlavne pani primárke.

20.03.2019 pridal/a Martina

meno sestry:

Oddelenie Novorodenecké oddelenie a JIS

 
 

Ďakujem všetkým sestričkam na JISke, ktoré sa o mňa starali po cisárskom pôrode, hlavne jednej sympatickej sestričke, ktorá mi ráno 3.2.2018 pomáhala sa postaviť sa na nohy a keď som sa od bolesti skoro poskladala na zem mi s úsmevom povedala bolesť si nevšímajte, bolesť bola, je aj bude... doteraz sa tým riadim :-) a veľké poďakovanie ide aj sestričkam na pôrodníckom oddelení, ktoré s úsmevom a pochopením sa o nás starali. A aj sestričkám na novorodeneckom oddelení za starostlivosť o môjho synčeka a trpezlivosť, ktorú mali keď ma učili prebaľovať a obliekať malého pričom ako prvorodička som sa ho bála chytiť kedže bol maličký a krehučký. :-)

20.03.2019 pridal/a Lenka

meno sestry:

Oddelenie Novorodenecké oddelenie a JIS

 
 

Chcem sa poďakovať úplne v všetkým sestrám na novorodeneckom oddelení,ktoré pracovali od 7.3. Do 12.3., za profesionálnu starostlivosť, ĽUDSKOSŤ a pochopenie.
Za to, že mi pomohli priviezť na svet moje dievčatko na MDŽ a za to, že budem mať na to pekne spomienky. Ďakujem sestričky

20.03.2019 pridal/a Kristína

meno sestry:

Oddelenie Novorodenecké oddelenie a JIS

 
 

Chcela by som sa poďakovať všetkým sestrám z novordeneckého oddelenia , sestričkám , ktoré boli pri pôrode a sestričkám , ktoré sa o mňa a syna starali po pôrode. Všetkým veľmi pekne ďakujem bola som veľmi spokojná.

19.03.2019 pridal/a Marika Zuffova, MVDr.

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Dobry den,

chcela by som sa podakovat vsetkym lekarom a sestrickam na gynekologicko - porodnicom oddelení v Dolnom Kubine, za ich profesionalitu, poctivu pracu a empatiu k pacientom.
Je to radost vidiet, ze napriek podmienkam v zdravotnictve, ake na Slovensku panuju, si zdravotnici zachovavaju kvalitu prace a laskavy pristup k ludom.

Este raz dakujem za vsetko!

S pozdravom MVDr. Zuffova Marika

18.03.2019 pridal/a Zuzana Berešíková

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Dobrý deň,
chcem sa poďakovať všetkým sestrám na pľúcnych ambulanciách vo FN Žilina, hlavne na oddelení spirometrie.

18.03.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Velka vdaka za starostlivost mojej matky lekarom MUDr. Jaroslav Hanulak, Mudr. Garajova K. a za ludsky pristup zdravotnej sestre Petre Jakubskej v NsP Zilina na oddeleni vnutorneho lekarstva -2A.

18.03.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Touto správou by som chcel poďakovať celému personálu oddelenia úrazovej chirurgie v nemocnici v Žiline kde som bol hospitalizovaný skoro dva mesiace za všetkú starostlivosť, prístup a odborné ošetrenie. Napriek môjmu vážnemu úrazu bol môj pobyt v nemocnici na oddelení úrazovej chirurgie vďaka ľudskému, empatickému a veľmi starostlivému personálu omnoho príjemnejší. Špeciálne poďakovanie z mojej strany by som chcel poslať fyzioterapeutovi Jozef Poljak vďaka ktorému som opäť schopný normálne fungovať a moja zranená ruka a chrbát sú natom 100x lepšie napriek tomu, že ruku som prakticky nebol vôbec schopný používať. Ešte raz veľká vďaka je skvelý pocit, že na Slovensku máme zariadenia kde pracujú takýto skvelí ľudia. Ešte raz vďaka celému personálu.

14.03.2019 pridal/a Leszek Dudek

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Chcel by som poďakovať lekárom a zdravotným sestrám a podpornému personálu za záchranu môjho života, za profesionálnu a príjemnú starostlivosť.

Chciałbym bardzo podziękować lekarzom i pielęgniarkom i personelowi pomocniczemu za uratowanie życia , za profesjonalną i miłą opiekę.

Leszek Dudek

14.03.2019 pridal/a Roman

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Veľké ďakujem chcem vyjadriť celému chirurgickému oddeleniu pod vedením p. primára Jána Drobča, sestričkám na JIS - ke a tiež potom na chirurgickom oddelení za skvelý profesionálny prístup. Vyslovujem jedno veľké ďakujem. Roman Čerňanský

13.03.2019 pridal/a Dr.Ing. Ľudomír Benovič

meno sestry:

Oddelenie Traumatologické oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina

 
 

Po ťažkom úraze sa spamätávam pomaly, ale isto. Hoci po siedmich mesiacoch, ale o to srdečnejšie, ďakujem celému zdravotnému kolektívu Traumatologického oddelenia v Žiline za vzornú starostlivosť. Osobitne ďakujem p. primárovi MUDr. Kacianovi, ktorý mi dňa 02.08.2018 vykonal dve zložité operácie, pánovi MUDr. Štefánekovi a Vrábelovi za starostlivosť a ľudský prístup. Za to, že sa dostávam do normálneho života, ďakujem aj celému kolektívu na príjmovej ambulancii chirurgie, kde som chodil na časté kontroly a dnes aj rehabilitačnému oddeleniu na čele s p.primárkou Lorkovou. Vďačný pacient Benovič.

12.03.2019 pridal/a Ľudomír Benovič

meno sestry:

Mgr. Sieklová Iveta, TAGAS,s.r.o.

 
 

Vážená pani Mgr. Sieklová Iveta, ďakujem za Váš odborný a ľudský prístup pri ambulantnej starostlivosti po mojom ťažkom úraze. Ďakujem za Vašu trpezlivosť a milé správanie. "Nik nedáva viac ako ten, kto dáva nádej". Takto ma povzbudzovala pani Mudr. Trojáková Slávka, ktorej rovnako patrí moje veľké ĎAKUJEM.
Prajem Vám veľa úspechov v práci a osobnom živote. Váš pacient Ľ.B.

12.03.2019 pridal/a Ľudomír Benovič

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Vážená pani Mgr. Sieklová Iveta, ďakujem za Váš odborný a ľudský prístup pri ambulantnej starostlivosti po mojom ťažkom úraze. Ďakujem za Vašu trpezlivosť a milé správanie. "Nik nedáva viac ako ten, kto dáva nádej". Takto ma povzbudzovala pani Mudr. Trojáková Slávka, ktorej rovnako patrí moje veľké ĎAKUJEM.

12.03.2019 pridal/a Ľuba Černáková

meno sestry:

Edita Štefániková

 
 

Ďakujem sestričke Editke za to, že v čakárni pred ambulanciou, takmer vždy preplnenej, dokáže svojim vtipom a organizačnými schopnosťami vytvoriť príjemnú atmosféru a pocit, že na žiadneho pacienta sa nezabúda. Ďakujem jej aj za dobré rady, ústretovosť a pomoc nad rámec jej povinností.

Ľuba Č.

12.03.2019 pridal/a Ing. Baka Jan

meno sestry:

Oddelenie Chirurgické oddelenie

 
 

Kedze som mal v kratkom case moznost porovnat sluzby dvoch roznych nemocnic v BB kraji, musim snat pomyselny klobuk nad personalom chirurg.oddelenia na 3.posch. pocnuc upratovackami konciac samotnymi doktormi.
Dakujem Vam za vsetko. Ing. Jan Baka

11.03.2019 pridal/a Lucia Mihoková

meno sestry:

Oddelenie Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie

 
 

Chcela by som sa touto cestou poďakovať celému personálu gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia a novorodeneckého oddelenia za starostlivosť počas mojej hospitalizácie v tehotenstve, za prístup pri pôrode a po pôrode a tiež za starostlivosť o moje deti (nar. 2014 a 2016).
Skalickú pôrodnicu jednoznačne odporúčam všetkým budúcim mamičkám.

Lucia Mihoková

11.03.2019

meno sestry:

Oddelenie Neurologické oddelenie

 
 

Chcem poďakovať pani vrchnej, za jej láskavý a ústretový prístup, srdečná vďaka.
A moja vďaka patrí všetkým sestrám, ktoré sú láskavé, milé, ústretové a svedomité

11.03.2019 pridal/a Ing. Kamil Vašák

meno sestry:

Oddelenie Chirurgické oddelenie

 
 

Bol som milo prekvapený a potešený organizovaním zdravotnej starostlivosti na oddelení primára MUDr. Skladana, odd. chirurgie.
Preto si dovoľujem touto cestou osobne poďakovať za excelentnú zdravotnú starostlivosť, ktorá mi bola poskytnutá v dňoch 4.2.-8.2.2019 a to kolektívu lekárov, zdravotných sestier a asistentov a ešte aj kolektívu praktikantov zdravotnej školy v Skalici.

So srdečným pozdravom a poďakovaním

Ing. Kamil Vašák

11.03.2019

meno sestry:

Oddelenie Chirurgické oddelenie

 
 

Veľmi pekne sa chcem poďakovať všetkým sestričkám, ošetrovateľkám ktoré sú veľmi milé, usmiate, vedia ktorá čo má robiť v momente sme umyté, prezlečené, ku každému pacientovi pristupujú veľmi zodpovedne či cez deň, v noci, zásluhu p. vrchnej tuná je vidieť i p. MUDr. Dragún, každé ráno pred 7 hod už je na izbe a chodí celý deň sa pýtať ako sa máme, tiež p. upratovačka každý deň umýva 3x4 krát, sestričky dezinfikujú postele, nočné stolíky, vychovávajú ml. zdravotníčky 4. Patrí veľké poďakovanie všetkým pod vedením p. primára pre seba a za všetkých pacientov

11.03.2019

meno sestry:

Oddelenie Chirurgické oddelenie

 
 

Milé, profesionálne S veľkým srdcom.

Študenti len tak ďalej!

Potrebujeme Vás

11.03.2019 pridal/a Jessica Bednáriková

meno sestry:

Oddelenie Pediatrické oddelenie

 
 

Ste najlepšie ďakujem, že ste ma vyšetrili už sa mám dobre a najlepšie ste sa o mňa starali.
Ešte 1000000 ďakujem moc ❤❤❤❤
Ďakujeme že ste sa o mňa takto pekne starali.

11.03.2019 pridal/a Branislav Bednarik

meno sestry:

Oddelenie Pediatrické oddelenie

 
 

Ďakujem detskému oddeleniu Skalica za vyšetrenie a čiastočné uzdravenie mojej dcéry. Veľmi milý personál na veľmi dobrej úrovni. Príjmené vystupovanie sestier alebo doktorov.
Nebudem písať konkrétne meno sestry, pretože celý personál je super.
Veľmmi pekne Ďakujeme.

11.03.2019

meno sestry:

Oddelenie Neonatologické oddelenie (novorodenecké)

 
 

Mgr. Mária Srholcová - ďakujem za ochotu, milé vystupovanie, obetavosť.
Vyžaruje z Vás dobrota a človek sa hneď cíti lepšie po rozhovore s Vami. Vyčarujete úsmev na tvári za každých okolností.

11.03.2019 pridal/a Anna Jankovičová

meno sestry:

Oddelenie Ambulancie vnútorného lekárstva

 
 

Renáta Dermeková - Vždy veľmi dobrý prístup k pacientovi.

Ďakujem.

11.03.2019 pridal/a Zálešáková

meno sestry:

Oddelenie Kardiologické ambulancie

 
 

Alenka Holá - Profesionálny prístup, obetavosť a veľmi milé správanie k pacientom.

Patrí jej veľké ĎAKUJEM.

11.03.2019 pridal/a Oľga Chocholáčková

meno sestry:

Oddelenie Ortopedické oddelenie

 
 

Ďakujem všetkým pracovníkom ortopédie, hlavne za ich milý a ľudský prístup k pacientom. Pretože všetci zdravotníci sú vzdelaní, ale treba, aby im zostal vzťah k pacientom, ako na oddelení ortopédie.

11.03.2019 pridal/a Edita

meno sestry:

Oddelenie Ortopedické oddelenie

 
 

Ďakujem všetkým sestrám a celému personálu za profesionálny prístup. Sú milé, ochotné urobiť všetko pre pacienta.

ĎAKUJEM

11.03.2019 pridal/a Betka Sojáková

meno sestry:

Oddelenie Ortopedické oddelenie

 
 

Dobre sa o nás starajú.

11.03.2019 pridal/a Libuša Králiková

meno sestry:

Oddelenie Ortopedické oddelenie

 
 

Dobre sa o nás starajú.

11.03.2019

meno sestry:

Oddelenie Ortopedické oddelenie

 
 

Sestričky a personál. Majú tu veľmi ľudský prístup, sú milé, ústretové, vždy neď pomôžu, na toto oddelenie sa vždy rada vrátim.
Super lekári a sestry.
Ďakujem vám :-)banner
Poďakuj teraz!
×