Poďakovania ( spolu 4217 )

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

Všetky zariadenia
Všetky obdobia


10.07.2019 pridal/a Jana Tomanová

meno sestry:

Mgr. Anna Viskupova

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 
 

Moje obrovské ďakujem, patrí sestricke "Andulke" z JIS-ky Detského Kardiocentra v Bratislave. Je neskutočne zlata, láskavá, obetava... Môj synček ju úplne zbožňuje a vždy sa na ňu nesmierne teší keď ideme do kardiocentra na kontrolu ❤️. Vzdy bola na blízku keď nám bolo najhoršie... Patrí jej obrovské ďakujem za celú našu rodinu a hlavne za Alexka. Je to človek s obrovským srdiečkom ❤️Je vidno, že jej práca je jej poslaním ktoré si plní do bodky. Je to náš Anjel bez krídel... Ďakujeme sestrička Andulka ❤️

10.07.2019 pridal/a Xxx

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem Martuške za jej obetavosť ,rýchlosť a spoľahlivosť keby všetci zamestnanci v nemocniciach boli ako ona určite by sa nám tam lepšie chodilo ďakujem Martuška cmuk

10.07.2019

meno sestry:

Oddelenie Úrazová chirurgia

 
 

Veľké ďakujem všetkým sestričkám za starostlivosť o dcéru počas hospitalizácie na oddelení.

10.07.2019

meno sestry:

Oddelenie Chirurgické oddelenie

 
 

Velice si vážím vaší práce i když není vždy veselá a zábavná!
Diky za vše, co jste pro mně udělali!

10.07.2019 pridal/a Dubecký Jozef

meno sestry:

Oddelenie Chirurgické oddelenie

 
 

Veľmi pekne ďakujem za veľkú opateru sestier tohto zdravotníckeho zariadenia. Čestne prehlasujem, že mi venovali opravdu veľkú starostlivosť.
"Ďakujem"

10.07.2019

meno sestry:

Oddelenie Chirurgické oddelenie

 
 

Ďakujem za ochotu a starostlivosť o mňa a o ostatných pacientov nie len chirurgie ale celej nemocnice.

09.07.2019 pridal/a Marcela

meno sestry:

Adamcová Gabika

 
 

Chcela by som sa poďakovať sestričke G. Adamovej ktorá mi pred 2 rokmi veľmi pomohla pri mojom predčasnom pôrode. Aj vďaka nej som mala rýchly a bezproblémový pôrod . Ďakujem ja ale i malý Riško.

08.07.2019 pridal/a Zuzana

meno sestry:

Renáta Kováčová

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

Z celeho srdca by som chcela podakovat sestricke z gynekologickeho oddelenia a ambulancie Renatke Kovacovej za jej ludsky a velmi ochotny pristup. Taky sa v dnesnej dobe malo kedy vidi pri sestrickach. Je to neskutocne mila a sikovna pani. Velmi jej dakujem za vsetko. S pozdravom Zuzana.

07.07.2019 pridal/a Veronika Poturnayova Babjakova

meno sestry:

Úplne všetci

 
 

Neviem či sa dá vôbec vyjadriť ta vďačnosť ktorú cítim za prácu všetkých sestričiek a lekarov na tomto oddelení. Moju dcéru Emku vytiahli doslova z rúk anjelov a to nie len svojou úžasnou odbornou prácou ale aj láskou ktorú jej každý deň dávajú. Už sme tu skoro mesiac a nám je stále lepšie a lepšie. Nesmierne Vám ďakujem a sľubujem že každý rok na Emkine narodeniny Vám upečieme tortu :)

06.07.2019

meno sestry:

Oddelenie Chirurgická ambulancia

 
 

Ďakujem
Za príjemné prijatie, ÚSMEV NA TVÁRI

04.07.2019 pridal/a Jana Babicová

meno sestry:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Zvolen a.s.

 
 

Chcem sa poďakovať všetkým sestričkam z oddelenia : chirurgické septické za milý prístup. Vždy ochotne mi pomohli.

03.07.2019 pridal/a Ivana

meno sestry:

Všetky sestry

 
 

Chcem poďakovať sestričkám a nielen im ale aj celému personálu, lekárom, sanitárkam za ich prístup. Je super vidieť, že to robia s láskou a snažia sa detičkám aj mamičkám pomôcť prekonať obdobie strávené v nemocnici s čo najlepšou náladou a úsmevom na tvári. Ďakujem za úsmev a milý ľudský prístup ku mne, k synovi ale aj k ostatným mamičkám, ktorým to pomáha. :-)
Myslím, že aj podľa slov môjho syna (4,5r) môžme posúdiť, že aj napriek ihlám a nude strávenej na izbe to nebolo tak zlé. Jeho slová po opustení oddelenia boli: "Maminka, keď opäť ochoriem vrátime sa tu? Lebo aj keď ma pichali bolo tu dobre a vyliečili ma."
Ďakujeme
Aďko s maminou

03.07.2019 pridal/a Ľubica Nepšinská

meno sestry:

Sidónia Šandorová

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

Ďakujeme sestričke za kvalitné služby

02.07.2019 pridal/a Ján Tisza

meno sestry:

Albína Gogová

 
 

Ďakujem sestre Albíne za jej všetko obsiahle snaženie, za povzbudivé slová a za jej jemnučké ruky pri odbere krvi a pichanie injekcií.

02.07.2019 pridal/a Mgr. Viera Petruľová

meno sestry:

Xy

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Poprad, a.s.

 
 

Bohužiaľ som nezaregistrovala meno sestričky, ale chcem sa veľmi poďakovať za milý, ústretový úsmev a prístup pani na recepcii, ktorá objednáva na CT.
Ďakujem, Petruľová

02.07.2019 pridal/a Marko Teleha

meno sestry:

Albína Gogová

 
 

Veľmi milá zdravotná sestra s profesionálnym prístupom a so zlatou trpezlivosťou.

02.07.2019

meno sestry:

Oddelenie Pediatria

 
 

dobrý deň. chcem vysloviť jedno veľké poďakovanie personálu detského oddelenia na 3tom poschodí. príkladne sa o nás starali od momentu prijatia až do nášho odchodu. S úsmevom,ľudským prístupom,dostatočným množstvom poskytnutých informácií. Krásne sa o moju dcérku starali nielen lekári a sestričky,ktoré sú tam naozaj ukážkou,že aj práca dokáže niekoho baviť,obzvlášť keď človek pracuje s malými pacientmi,ale aj sanitarky a upratovačky. Naozaj príjemná a pokojná atmosféra na celom oddelení. ešte raz Vám všetkým veľmi pekne ďakujeme

01.07.2019 pridal/a Katarína Chládeková

meno sestry:

celé oddelenie

 
 

Strávila som na Neurológii JIS 5 dní a ďakujem celému personálu tohto oddelenia za veľmi profesionálny a ľudský prístup. Za vašu obetavú prácu Vám patrí moje veľké ĎAKUJEM

01.07.2019 pridal/a Katarína Chládeková

meno sestry:

všetky zdravotné sestry

 
 

Chcela by som sa poďakovať všetkým sestričkám na Neurológii JIS. Počas mojej 5 dňovej hospitalizácie sa vystriedali asi všetky sestry na tomto oddelení a všetky boli veľmi empatické, príjemné, odborné, ochotné vždy pomôcť a aj psychicky mi veĺmi pomohli. Milé sestričky patrí Vám veľké ĎAKUJEM

30.06.2019 pridal/a Katarína

meno sestry:

Oddelenie Ortopédia

 
 

Dobrý deň. Rada by som sa podakovala celému ortopedickému odd. na ktorom som bola hospitalizovaná od 10.6. do 18.6. za ich príkladnú starostlivosť . V prvom rade doktorovi Durmisovi,ktorý ma operoval dňa 11.6.2019 a celému operačnemu tímu,dalej sestričke na JIS ktorá mala v ten deň nočnú službu za jej profesionalnu starostlivosť. Vlastne celému ortopedickému kolektívu lekárov,usmievavých sestriciek,fizioterapeutke tiež sanitárkama aj pani upratovačkám,ktoré ochotne obslúžili. Kiežby bolo viac takých oddelení ako je vaše.Prajem veľa spokojných pacientov.

30.06.2019 pridal/a Lucia a Karolínka Patákové

meno sestry:

Oddelenie Otorinolaryngologické oddelenie

 
 

Ďakujeme krásne za milú opateru počas pobytu v nemocnici. Sestričky sa o nás starali s láskou a taktiež aj ošetrujúci lekári.
Ďakujeme.

30.06.2019

meno sestry:

Oddelenie Otorinolaryngologické oddelenie

 
 

Ďakujeme všetkým sestrám na oddelení ORL za to, že sú veľmi milé, ústretové a láskavé. Veľmi pekne sa správajú k pacientom i doprovodu. Je to veľmi výnimočné a veľmi si ich prácu vážime. Vďaka tomu ako sa k nám chovali, je pre nás a hlavne moju dcéru znesiteľný. Ďakujeme

30.06.2019 pridal/a Daniel Štefan

meno sestry:

Oddelenie Urologické oddelenie

 
 

Veľmi pekne ďakujem za príkladnú zdravotnú starostlivosť celému personálu Urológie. Veľmi pekne ďakujem.

30.06.2019

meno sestry:

Oddelenie Ortopedické oddelenie

 
 

Ďakujem :-)

30.06.2019 pridal/a Martin

meno sestry:

Oddelenie Oddelenie vnútorného lekárstva (interné)

 
 

Solídna starostlivosť, ochotný personál

30.06.2019

meno sestry:

Oddelenie Otorinolaryngologické oddelenie

 
 

Ďakujeme, príjemné vyšetrenie

30.06.2019 pridal/a Darina Turanová

meno sestry:

Oddelenie Chirurgické oddelenie

 
 

Ďakujem za dobré správanie. Na oddelení chýbajú zvončeky, staré stolíky.

28.06.2019 pridal/a Marian

meno sestry:

Oddelenie Psychiatrická ambulancia

 
 

Pani sestrička Alenka je šikovná profesionálka, práca jej ide od ruky, pacienti zbytočne nečakajú, vie si prácu zatriediť. Ku pacientom sa správa príjemne a vľúdne. Dávam 101 bodov zo 100.

28.06.2019 pridal/a Zuzana Papšová

meno sestry:

Oddelenie Gastroenterológia

 
 

Veľmi pekne by som chcela poďakovať za príkladnú starostlivosť a vysokú profesionalitu na vašom oddelení.

28.06.2019 pridal/a Dominika Macinova

meno sestry:

Oddelenie Neurologické oddelenie

 
 

Chcela by som sa veľmi poďakovať celému oddeleniu neurologi v Skalici strávila som u nich 6 dní ale celý personal bol dokonalý v živote som nezažila takéto služby na Slovensku. Všetky sestričky doktori a doktorky pomocný pracovníci všetci do jedného boli dokonalý a môj pobyt v nemocnici spríjemnili s ich milými povahami úsmevom a pochopením ĎAKUJEM!!!

27.06.2019 pridal/a Marián R.

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Chcem sa poďakovať sestričke Albíne Gogovej za jej dlhoročné profesionálne pristupovanie k pacietový zo zámerom pomôcť,vysvetliť a dodať energiu pri ťažkostiach, ktoré prežíva a v neposlednom rade za množstvo profesionálnych odberov krvi bez akýchkoľvek následkov, za jej stále usmievavú tvár. Ďakujem!

26.06.2019

meno sestry:

Oddelenie Úrazová chirurgia

 
 

V dnešnej dobe, keď je moderné všetko kritizovať a zdravotníctvo tým nevynímajúc – vyjadrujem vďačnosť ľuďom, ktorí túto prácu robia s láskou, s rešpektom a s dobrým úmyslom. Najväčším umením tejto profesie je zachovať si ľudskosť, pretože práca s chorými ľuďmi je nesmierne vyčerpávajúca a únavná.
Dovoľujeme si touto cestou poďakovať za starostlivosť a ústretovosť zdravotníckych pracovníkov počas hospitalizácie môjho syna na úrazovom oddelení v Žiline pod vedením prim. Dr. J. Kaciana, zástupcu primára Dr. L. Štefánka a vrchnej odd. Mgr. S. Haščíkovej.

Chceme sa poďakovať všetkým úžasným ľuďom, ktorí sa podieľali na tom, aby pobyt v nemocnici bol čo najmenej bolestivý, za ich prívetivosť, ochotu a empatiu.
Ďakujeme urgentnému príjmu - aj napriek dlhej čakacej dobe a obrovskému množstvu ľudí –(bola sobota poobede) sa snažili v rámci možností poskytnúť čo najrýchlejšie vyšetrenie.

Veľké ĎAKUJEME patrí ošetrovateľskému personálu na úrazovom oddelení a príjmovej ambulancii v Žiline, lekárom, rehabilitačným pracovníkom, všetkým sestričkám a to hlavne Katke Vavrovej, Majke Ondrejkovej, Simonke Macúšovej, Hanke Hodasovej, a ďalším skvelým dievčatám, ktoré svojou starostlivosťou sa snažili pomôcť.
Za úsmevy, ktoré rozdávajú, za ich vzácny čas, ktorého je tak málo, za neskutočnú ochotu pomôcť a hlavne za pozitivitu, ktorú sme tak potrebovali...

ĎAKUJEME za vynikajúco odvedenú prácu celému operačnému tímu pod vedením Dr. P.Harantu, Dr. P.Vrábla, inštrumentárke Bc. I.Šlesárovej, J.Hrobárikovi a ďalším vzácnym ľuďom, ktorí sa pričinili o bezproblémový priebeh operácie.
A obrovské ĎAKUJEME patrí anestéziológovi Dr. R. Kacianovi za odborný prístup, profesionalitu, empatiu a ochotu.

Len veľkí ľudia dokážu robiť veľké veci a som nesmierne vďačná, že pracujú tam , kde ich všetci potrebujeme...

26.06.2019

meno sestry:

Oddelenie Pneumológia a ftizeológia

 
 

Dovoľujem si týmto vyjadriť hlbokú úctu a vďaku sestrička Zuzane Papánkovej ako i Dr. Márii Palúchovej za profesionálne a zároveň milé zaobchádzanie so mnou.
S pozdravom AJ

25.06.2019 pridal/a Zuzana

meno sestry:

Oddelenie Krčné - JZS

 
 

Poďakovanie patrí všetkým čo pracujú na jzs orl v LM. Bola som tu na operácii s deťmi a prístup personálu od p. primára, ktorý vysvetlil celý postup operácie,sestričiek ktoré mali trpezlivosť s detským pacientom a pánom doktom Kažmérom, ktorý sa stará o nás dodnes a je milý a trpezlivý k detom. Ďakujeme

25.06.2019 pridal/a Ján Živor-manžel pacientky

meno sestry:

Oddelenie Interné oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

Vážené interné oddelenie, vyjadrujeme poďakovanie zdravotníckemu personálu interného oddelenia v Brezne pod vedením primárky MUDr. E. Zlevskej. Hlavne ďakujeme MUDr. Babicovej, MUDr. Ponomarovej za profesionálnu a humánnu starostlivosť manželky, matky. Počas opakovanej hospitalizácie dostala odbornú liečbu lekárov, zdravotných sestier, ošetrovateliek. Ďakujeme manžel Ján Živor s deťmi

24.06.2019 pridal/a Roman Kováčik

meno sestry:

Oddelenie Interné odd. - muži

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

Ďakujem celému personálu za vynikajúcu opateru a doktorkám a pani primárke za liečbu. Som spokojný.

24.06.2019 pridal/a Milan Locek

meno sestry:

Oddelenie Interné odd. - muži

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

Ďakujem za vynikajúcu opateru všetkým sanitárkam, sestričkám, doktorkám. A hlavne primárke-Zlevskej a pani Dr. Babicovej. Nech sa im darí a veľmi Ďakujem. Spokojný pacient

23.06.2019 pridal/a Mariana

meno sestry:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 
 

Ďakujeme veľmi pekne všetkým lekárkam, lekárom, sestrám i Erikovi za ich profesionálny a ľudský prístup počas hospitalizácie našej dcéry, ktorým ste spríjemnili jej pobyt pri katetrizácii.
Prajeme celému tímu Detského kardiocentra veľa zdravia a úspechov pri liečbe detí :)

23.06.2019 pridal/a Juraj Štefanka

meno sestry:

Oddelenie Chirurgické oddelenie

 
 

Ani neviem ako začať.... nie som človek ktorý navštevuje doktorov,nemocnice.....iba čítam ,počujem ako ľudia negujú zdravotníctvo.....no momentálne som hospitalizovaný na chirurgickom oddelení v Liptovskom Mikuláši....zajtra to bude týždeň,takže som mal možnosť zažiť asi každého kto tu pracuje od Pána primára,doktorov,sestričiek upratovačiek....proste všetkých...za celý ten čas čo som tu, som nezažil,nezbadal jedno jediné pochybenie či profesné alebo ľudské.....naopak všade profesionalita, ochota, úsmev....všetkým patrí jedno veľké......... ĎAKUJEM
Držím Vám palce ,aby ste vydržali na tejto ťažkej ceste v dnešnej nie zrovna naj dobe.....a ešte Vám niečo potichúčky prezradím...cítim sa tu ako doma .....ĎAKUJEM

21.06.2019 pridal/a Juraj,Ninka,Stelka

meno sestry:

Celý tím

 
 

Týmto by sme chceli veľmi pekne poďakovať všetkým pracovníkom oddelenia detskej JIS a šestonedelia za neuveriteľný profesionálny prístup, úsmev, láskavosť a trpezlivosť. Prajeme všetkým pracovníkom všetko dobré a ešte raz vrelá vďaka! Vďaka vám prebehol náš pobyt v nemocnici bez jediného problému a vysoko nad naše očakávania(úplne najvyššie:) a určite prídeme opäť:)

19.06.2019 pridal/a Petra

meno sestry:

Celý tím

 
 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému tímu sestier a ostatných zdravotníckych pracovníkov, s ktorými som na Kramároch došla do kontaktu počas pôrodu a na oddelení šestonedelia. Taktiež dvom skvelým sestrám z novorodeneckého oddelenia (pani Viola, druhé meno neviem:( ), ktoré boli úžasne trpezlivé a ochotné vysvetliť aj trikrát, ak v strese nechápete, čo všetko treba robiť, aby ste bábätku pomohli prekonať žltačku či ako začať úspešne kojiť. Veľmi si to vážim a prajem celému tímu veľa úspechov a skvelú atmosféru v práci pod taktovkou pani sestričky Kernovej, ktorá je človekom na správnom mieste! Bodajby takých zamestnancov mala každá nemocnica a každé oddelenie.

17.06.2019 pridal/a Katarína

meno sestry:

Vsetci

 
 

Chceme sa poďakovať za záchranu môjho manžela Milana celému tímu lekárov a sestier úžasná práca lekárov výborná starostlivosť sestier. Vyjadrujeme veľké ďakujem ❤️

15.06.2019 pridal/a Erika Albertová

meno sestry:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 
 

Ďakujem Vám za podporu,ktorú ste mi dávali ani neviete ako si to velmi vazim. Ste vsetci uzasny ci uz na oddeleni alebo na jiske. Predovsetkym dakujem panovy primarovi na Jiske Kunovskemu, dalej panovi doktorovi Tittelovi a pani doktorke Mlinarikovej ktoru som si velmi oblubila, bola mi velkou oporou v tazkych chvilach. Vdaka Vam bude mat Edko 4 roky a moze viest plnohodnotny zivot,je to velky nezbednik a strasne zivy. V januari k nemu pribudol bracek, a on je uplne zdravy comu sa doma velmi tesime. Navzdy budem spominat na Vas len s laskou.

15.06.2019 pridal/a Dominika Halasova

meno sestry:

Janka Mrackova

zdravotnícke zariadenie:

Fakultná nemocnica Trenčín

 
 

Dakujem uzasnej porodnej asistentke Janke Mrackovej za neocenitelnu pomoc - psychicku aj fyzicku pri porode mojej dcerky (9/2018).

15.06.2019 pridal/a Tereza

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Chcela by som podakovat celemu odd. sestonedelia za ich laskavy pristup, pevne nervy a pristup, kramarov som sa dost desila, ale teraz viem ze da sa to aj inak :)
Specialne podakovanie patri sestrickam z novorodeneckeho, za ich strpenie a podporu aj v tych najtazsich chvilach ked to neslo, ked uz som nevladala, iniciativne chodili, zaujimali sa, pytali sa ci je vsetko v poriadku, s cim mozu pomoct a to je pre novopecenu matku, kt.dovtedy nemala paru "co, kam a ako" neuveritelna pomoc, ked vie, ze nie je na to sama.
Vdaka vam sa nebojim mat dalsie babo ;)

14.06.2019 pridal/a Dušanko

meno sestry:

 
 

Našej pani sestricke u pani Dr Prosnanovej, vďaka ktorej sú očkovania a pod. príjemnejšie. Naša pani sestrička je trpezlivá, milá a cítiť, že svoju prácu robí so srdcom spoločne s pani doktorkou samozrejme. :)

14.06.2019 pridal/a Kaperáková Miroslava

meno sestry:

Celý personál - detská KPAIM

 
 

Nijaké slová nevedia vystihnúť úprimnú vďaku celému tímu detského KPAIM za dokonalú starostlivosť, za odbornosť, za povzbudenie, za empatiu, za úprimný úsmev, za pohladenie a lásku pre našu dcérku Mirku. Jednoznačne si títo ľudia zaslúžia či po odbornej stránke alebo ľudskej uznanie a obdiv. Zo srdca ďakuje rodina Kaperákova

13.06.2019 pridal/a Monika Staňova

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Podakovanie si zasluzia vsetky sestricky, nie len jedna. Ja osobne som vdacna vsetkym sestrickam, hlavne na oddeleni aro B. Poznam len sestricku Lenku z Oravy.

13.06.2019 pridal/a Zuzana Hulinova

meno sestry:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 
 

Chcela by som podakovat z celeho srdiecka za ochotu a mile spravanie sestrickam na primovej ambulancii v DKC su uzasne a samozrejme aj panovi Mudr.Titell .....k detickam sa spravaju uzasne Dakujeme .......

13.06.2019 pridal/a Zuzana Figurová

meno sestry:

Mgr. Elena Bučinová

 
 

Chcela by som sa poďakovať Elenke Bučinovej za jej úžasný prístup a podporu pred aj po mojom vyšetrení. Elenka, zo srdca jedno veľké ĎAKUJEM.

banner
Poďakuj teraz!
×