Poďakovania ( spolu 4217 )

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

Všetky zariadenia
Všetky obdobia


05.06.2019 pridal/a Anna

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem sestričkám z mužského interného odd. za starostlivosť a profesionálny prístup. Ďakujem

05.06.2019 pridal/a Miroslava Martinková

meno sestry:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Zlaté Moravce a.s.

 
 

A o tomto to celé je o ľudskosti a o láske k blížnemu... keď ti sestrička v nemocnici urobí svoju kávu... keď sa 100000x zastavia a spýtajú ako sa máš? Bolí ťa to veľmi? Keď ti lekár pohladí operovanú nohu.... keď sa cítiš v nemocnici ako doma a ako keby ľudia okolo lekári, sestričky, personál boli Tvoja RODINA !!! Za všetko Vám z celého srdca ďakujem Martinková

05.06.2019

meno sestry:

Oddelenie Fyziatria, balneológia a rehabilitácia

 
 

Touto cestou chceme poďakovať celému oddeleniu FBLR: pani primárke, lekárkam, sesetrám, sanitárkam, fyzioterapeutom, zdravotníckym asistentom a upratovačkám za ľudský prístup k pacientom, za starostlivosť a celkovú pomoc, ktorú nám venovali počas nášho liečebného pobytu na tomto oddelení.
Cítili sme sa tu veľmi dobre, čo sa prejavilo kladne aj na našom zdravotnom stave. Veľká starostlivosť bola aj zo strany fyzioterapeutov, ktorí vynaložili svoje schopnosti k tomu, aby nám pomohli k dosiahnutiu samostatnosti.
Svoju vďaku chceme vyjadriť aspoň týmito pár riadkami a ďakujeme za ich starostlivosť, úsmevy a porozumenia ako aj ochotu pomáhať a individuálny prístup.
Pacientky z izby č. 5

05.06.2019

meno sestry:

Oddelenie Liečebňa dlhodobo chorých

 
 

Vážená LDCH 2. poschodie B. Pri mojom odchode z Vášho oddelenia chcem vyjadriť celému personálu Veľké poďakovanie za obsluhu a prístup k pacientovi. Vážim si prácu sestričiek, ktorá bola sprevádzaná s úsmevom a pozdvihnutie k zdraviu. Chcem pochváliť hlavnú sestru, ktorá to tu riadi profesionálne ale milo.
Mimoriadne chcem poďakovať panin doktorke za jej prácu a milý prístup. Veľkú vďaku vyslovujem pánu primárovi za jeho krásny prístup. Vždy sme očakávali jeho vizity, ktoré nám dávali chuť do žitia.
Ešte raz všetkým ďakujem aj pani kuchárke za dobrú a chutnú stravu.

03.06.2019 pridal/a Mgr. Veronika Kalinová

meno sestry:

Dr. Fintová a Dr. Púčiková

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Zvolen a.s.

 
 

Rada by som poďakovala Dr. Fintovej za starostlivisť a pôrod synčeka a Dr. Pùčikovej za jej starostlivosť počas popôrodnej hospitalizácie o synčeka ako aj po hospitalizácii.

03.06.2019

meno sestry:

Oddelenie Pediatria

 
 

Dobrý deň, po druhý krát sme boli na vyšetrení na dennom stacionári Pediatrického oddelenia FNsP Žiline, dôvodom bola realizácia diagnostických testov: inzulínový, glukagonový. Touto cestou by som sa chce poďakovať za skutočne profesionálny a predovšetkým ľudský prístup.
Pani sestrička, ktorá tieto testy realizuje nám všetko podrobne vysvetlila ale čo ma príjemne prekvapili bolo hlavne to, že pani sestrička komunikuje predovšetkým s dieťaťom (nielen s rodičom) a takto navodí pozitívnu atmosféru a dieťa sa na vyšetrenia prestane obávať a odchádza s úsmevom a so slovami: "mami to bola taká úžasná pani setrička..."
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

03.06.2019

meno sestry:

Oddelenie Neurológia

 
 

Dobrý deň, pred týždňom som bola hospitalizovaná na Vašom neurologickom oddelení. Chcem Vám všetkým poďakovať za zdravotnú opateru, veľkú trpezlivosť zo strany sestričiek a krásny prístup lekárov. Zvlášť by som chcela pochváliť mladého lekára za milý prístup k pacientom a mne samotnej. Vždy keď som sa ho pýtala ohľadom môjho zdravotného stavu, nikdy ma neodbil a trpezlivo mi všetko vysvetlil. Videla som na vlastné oči, že na oddelení to nemáte jednoduché. Máte neskutočne veľa pacientov a ani raz som nevidela, že by zdravotný personál bol podráždený a nepríjemný. Veľmi ste mi pomohli po zdravotnej stránke, po hospitalizácii sa cítim ako vymenená - naozaj mi liečba pomohla.
Ešte raz chcem vysloviť jedno veľké ĎAKUJEM a Všade budem vychvaľovať Vaše oddelenie. Myslím, že si zaslúžite veľké uznanie - celý kolektív.
Prajem Vám všetko dobré, veľa síl a spokojnosti.

03.06.2019

meno sestry:

Oddelenie Fyziatria, balneológia a rehabilitácia

 
 

Poďakovanie odd. FLBR , p. primárke. Touto cestou sa chcem veľmi poďakovať tomuto oddeleniu. Je veľkým prínosom pre pacientov, ktorí po ťažkých operáciách, po amputáciách sú odkázaní na pomoc zdravotníckeho personálu a rehabilitačných pracovníkov. Toto oddelenie je jediné v celom stredoslovenskom kraji, a ako vidím, tu na tomto oddelení pacienti aj po ťažkých operačných zákrokoch odchádzajú spokojní, s úsmevom na tvári. Zdravotné sestry nemajú problém podať liek od bolesti, sú milé, ako i pani doktorky. fyzioterapeuti, sanitárky. Sám som po druhej operácii, takže som to vyskúšal na sebe. Prvýkrát som túto liečbu neabsolvoval a terajšia operovaná noha je pohyblivejšia, ako tá prvá spred dvoch rokov. Viem, že bez tejto rehabilitačnej liečby by som sa nemohol tak rýchlo rozchodiť. Človek sám sa nikdy nedonúti cvičiť a premáhať bolesť, ale na oddelení je podané všetko, od infúzie, liekov, krinoľadov, muzikoterapie, cvičenia, rehabilitačnej liečby, až po milé slovo a dobrú radu, ktorá tak pomáha pri celkovej liečbe. Cítim sa tu ako doma. Smiech, humor, úsmevy personálu. Všetkým pacientom doporučujem hospitalizovať sa na tomto oddelení. Všetko sa to odvíja od vedúcich pracovníkoch pani primárky, vedúcej sestry oddelenia. Ešte raz vďaka celému oddeleniu. Dozvedel som sa, že sú pacienti aj z iných aj ďalekých okresov, čo ma ozaj šokovalo, takže je to pravda, že toto oddelenie je veľmi prínosné, dôležité a 100% využitá jeho existencia.
S vďakou a úctou

02.06.2019 pridal/a Andrea Lunterová

meno sestry:

Oddelenie Detské oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať všetkým sestričkám z detského oddelenia, ktoré sa počas niekoľkých dní starali o môjho 5- ročného syna Jurka.
Keďže som čas na oddelení strávila s ním oceňujem milý a empatický prístup k dieťaťu a vysokú profesionalitu.
VEĽKÁ VĎAKA! ❤️

01.06.2019 pridal/a Roman Tichý

meno sestry:

Oddelenie Urológia

 
 

Dakujem sestram za pooperacnu starostlivost pocas mojho pobytu na urologickom oddeleni.
Nech sa im dari.
S pozdravom.

Roman Tichy

31.05.2019 pridal/a Cyril Syč

meno sestry:

Oddelenie Interné odd. - JIS

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

Ďakujem celému personálu sestier počas mojej hospitalizácie po operácii

30.05.2019 pridal/a Jana Koťuhová

meno sestry:

Martina Labancová, Radka Kočtúchová

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Poprad, a.s.

 
 

Ďakujem veľmi pekne sestričkám Martine Labancovej a Radke Kočtúchovej za milý prístup, profesionalitu a starostlivosť po mojej operácii. Môžem len pochváliť celé oddelenie GPO v Poprade ako sestričky, tak aj tím lekárov.

30.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Ortopédia

 
 

Dovoľte mi, aby som touto cestou poďakovala za skvelú starostlivosť a prístup k pacientovi počas môjho pobytu vo Vašom zariadení. Vo FNsP Žilina som bola hospitalizoaná na Oddelení Ortopédie od 22. do 27. mája 2019 po úraze ľavého lakťa. Operácia dopadla skvele a pán primár si zaslúži aj so svojim tímom moje vrúce a úprimné ĎAKUJEM. Všetko mi pred operáciou vysvetlil, ozrejmil riziká i následky a môj prvotný strach sa zredukoval, ak nie úplne vymizol po príchode na oddelenie. Vaša ortopédia si zalúži pochvalu! Príjemné prostredie, usmiaty a vysoko profesionálny zdravotnícky personál s empatiou k pacientovi, príkladná čistota a vyžarovanie priestoru, všetko "hralo"...
Pán primár riadi profesionálny a zoraný kolektív, ktorý sa snaží o pacientovu pohodu a odvádza skvelú prácu s pridanou hodnotou. Starostlivosť o mňa v pooperačnom období bola príkladná a ja ďakujem o zlepšenie kvality života po operácii lakťa, ku ktorej som sa odhodlala až po stretnutí s primárom.
Prajem celému oddeleniu ortopédie veľa spokojných klientov, ja medzi nich určite patrím!

29.05.2019 pridal/a Iveta Michalcová

meno sestry:

Oddelenie Anestéziológia a intenzívna med.

 
 

Ďakujem pani sestričke Kubíkovej na Anesteziologickej ambulancii za profesionálny a hlavne milý prístup k pacientom. Dobre padne každé povzbudenie. Ďakujem

28.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Liečebňa dlhodobo chorých

 
 

Chcel by som sa poďakovať celému personálu 2B LDCH za príkladnú starostlivosť o moju osobu počas mojej hospitalizcie. Zároveň by som vám prial veľa úspechov vo vašej náročnej práci.

28.05.2019 pridal/a Zdena Peťková

meno sestry:

Oľga Švantnerová

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

ďakujem vrchnej sestre inter. odd., že dokázala na internom oddelení vyškoliť tak úžasný kolektív, či už po stránke odbornej, ale aj celkovým prístupom kladným k nám chorým. Je príkladom a vzorom aj pre ostatných zamestnancov nemocnice. Mala by jej patriť pochvala za príkladnú prácu od vedenia nemocnice.

25.05.2019 pridal/a Mária

meno sestry:

Oddelenie Chirurgické oddelenie

 
 

Ďakujem celému personálu sestier a bratov počas mojej hospitalizácie po operácii. Váš prístup, úsmev, kľud, pohoda a ochota mi veľmi spríjemnili tento pobyt. V časoch kedy je všade okolo plno kritiky a negatívnych skúseností ľudí v nemocniciach ja som zažila pravý opak. Vďaka Vám som sa cítila ako v luxusnom hoteli. Milé slová, trpezlivosť, záujem, ochota pomôcť a poradiť. Ste úžasní ľudia, pri ktorých naozaj platí, že nevykonavate prácu ale poslanie. Nikto nie je rád v nemocnici, ale ja osobne budem na tento svoj pobyt rada spomínať. Prajem vám všetkým veľa zdravia v živote. Ďakujem

24.05.2019 pridal/a ľudmila

meno sestry:

Všetky sestry

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Zlaté Moravce a.s.

 
 

chcem veľmi pekne poďakovať rehabilitačným sestričkám na rehabilitačnom oddelení, ktoré mi veľmi pomohli pohybom a s bolesťami po operácii. Veľké vďaka !

23.05.2019 pridal/a Lucia Gorduličová

meno sestry:

Oddelenie Odd. anestéziológie a intenzívnej medicíny

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

Ďakujem sestrám OAIM za srdečnosť, ochotu a ústretovosť, keď som potrebovala ich starostlivosť.

23.05.2019 pridal/a Martin a Antonia Ridzoňová

meno sestry:

Oddelenie Neurologické oddelenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

Veľmi pekne ďakujeme sestričkám na EMG + NEUROLOGIE za veľmi príjemné pristupovanie k pacientom a zvlásť starším dôchodcom, sestričkám veľmi pekne ĎAKUJEME

23.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Úrazová chirurgia

 
 

Vážený pán riaditeľ, dovoľte mi vyjadriť moje úprimné poďakovanie celému Oddeleniu úrazovej chirurgie v Žiline, pod vedením pána primára, ktorý ma aj operoval a vedúcej sestre. Bola to moja prvá hospitalizácia aj operácia zároveň, čo so sebou prinášalo aj obavy. Toto všetko však pominulo už na príjmovej ambulancii, ktde ma s milým prístupom prijali na oddelenie. Na oddelení som bol vo veľmi dobrých rukách. Milý, usmievanvý personál ma o všetkom informoval. Moja vďaka a uznanie patrí celému kolektívu obetavých a empatických ľudí - lekárom, sestričkám, rehabilitačným pracovníkom, sanitárkam, upratovačkám a všetkým pracovníkom na operačnej sále. Všetci zamestnanci majú srdce na správnom mieste a je vidieť, že svoje povolanie berú ako poslanie a vykonávajú ho s láskou. Všetkým prajem pevné zdravie, silu, elán, aby mohli túto ťažkú a náročnú prácu plniť aj naďalej s toľkým odhodlaním.

23.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Úrazová chirurgia

 
 

Dobrý deň, chcela by som sa veľmi pekne poďakovať večernému tímu na Vašej "úrazovke", ktorá slúžila 17.5.2019. Všetci boli ku mne veľmi milí a profesionálni. Ešte raz ďakujem a prajem príjemný deň.

22.05.2019 pridal/a Fašanoková

meno sestry:

Všetky sestry

 
 

Ďakujem celému chirurgickému oddeleniu za milý, ochotný a profesionálny prístup. Ďakujem aj pani doktorke z interného , a ešte jedno ďakujem pracovníkom rýchlej zdravotnej služby za profesionálny a ľudský prístup.

22.05.2019 pridal/a ing.Anna Hajová

meno sestry:

Eva CHudíková

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

Veĺké ďakujem patrí sestre p.Eve Chudíkovej za milý,ľudský prístup k pacientom,vysoké odborné znalosti a zručnosti, optimálne manažovanie jednotlivých vyšetrení.

22.05.2019

meno sestry:

Vlasta

 
 

ĎAKUJEM ZA MILÝ PRÍSTUP, OCHOTU.

22.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Fyziatria, balneológia a rehabilitácia

 
 

Týmto sa chcem poďakovať pani doktorke za príkladnú starostlivosť počas mojej hospitalizácie na lôžkom oddelení FBRL. Milá a zároveň odborná starostlivosť pani doktorky mi veľmi pomohla.
Srdečná vďaka.

22.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Gynekologicko - pôrodnícke oddelenie

 
 

Volám sa Evka a narodila som sa vo februári. Bola som veľmi maličká, prišla som na svet v 29.tt a mala som 950 g a 36 cm. Preto som bývala dva mesiace u vás, na novorodeneckej jiske. Chcem sa veľmi pekne poďakovať všetkým setričkám, doktorkám, doktorom..., ktorí sa o mňa krásne starali, aby som mohla byť čo najskôr doma.
Teraz už spinkám vo svojej postieľke a teším sa s rodičmi zo života. Maminka a ocko vás všetkých pozdravujú.

ĎAKUJEME ❤️

20.05.2019 pridal/a Ľubomir Martinko

meno sestry:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Poprad, a.s.

 
 

Vďaka za starostlivosť oddeleniu ARO,ktoré prijalo našu mamičku po dopravnej nehode,p.Katarinu Danielčakovu.Dcera Božena.

20.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Ortopédia

 
 

Vážený pán primár, rád by som vyjadril touto cestou spokojnosť s prácou ľudí na oddelení ortopédie Žilinskej nemocnice. Bol som u Vás hospitalizovaný na "drobný" zákrok meniskus kolena, keďže som nemohol byť riešený v rámci jednodňovej chirurgie vzhľadom k môjmu zdravotnému stavu.
Napriek hlasom z okolia, že čo blbneš, že ideš do "Žilinskej nemocnice" som sa presvedčil na vlastnom kolene ale aj pozorovaním okolo mňa ležiacich pacientov, že práca, ktorú vykonávate na oddelení ortopédie je profesionálne odvedená či už zo strany lekárov ale aj zo strany sestier a v neposlednom rade aj osadenstva na operačnom sále, za čo lekárom ale aj sesetrám patrí moje poďakovanie.
Žiaľ inak sa nedá bojovať s hlúpimi rečami o nekvalite, alebo "katastrofálnom" prístupe lekárov v nemocnici v Žiline, snáď jedine tak, ako to robíte - teda dobre odvedenou prácou. Som veľmi rád, že môžem tieto nezmyselné reči vyvrátiť vlastným príkladom. Predsa len jednu vec by mohla nemocnica zlepšiť to je strava (keď to porovnám s UVN v Ružomberku je to neporovnateľné), avšak je mi jasné že stým vy neviete nič urobiť.
Som Žilinčan, narodil som sa tu, vyrastal som tu, žijem tu a som rád, že môžem našu Žilinskú nemocnicu pochváliť.
Ešte raz ďakujem za pomoc.

18.05.2019 pridal/a Helena Z.

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem vrúcne MUDr. Maroš Varga za všetky poskytnuté služby a za profesionálny prístup počas mojej liečby a návrat do normálneho života bez bolesti.
Ďakujem úprimné sestrička Erika Lyócsová za ľudskosť,trpezlivosť ,úsmev, teplé slová a pohladenie.

Helena Z.

17.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Neurológia

 
 

Mala somtu čest byt uzdruhy krat hospitalizovana na neurologickom odd. velmi profesionalny pristup lekarov mile ochotne a trpezlive sestricky....a taktisto šikovne sanitarky....Čo by som velmi rada este pochvalila je strava myslim ze za posledne roky sa velmi zlepšila k chutnemu a dokonca aj teplemu pokrmu....tak palec hore pre nemocničnu kuchynu...Celej Neurologii dakujem

17.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Fyziatria, balneológia a rehabilitácia

 
 

Touto cestou sa chcem poďakovať za profesionálny prístup a milé správanie fyzioterapueta, citlivo pristupoval k zraneniu ramena, veľmi mi pomohol pri cvičení, vďaka čomu mám rameno zase v poriadku, za čo mu patrí veľká vďaka.

17.05.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Posledne som napriamo kontaktoval s negatívnym hodnotením a preto mi príde vhodné aby som touto cestou vedel aj vyzdvihnúť prácu primárov a doktorov - menovite z novorodenckého, hematologického, gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia a samozrejme celé osadenstvo sestier na novorodeneckej JIS-ke a gynekológii. Ústretovosť, profesionalita a ľudský prístup vystihujú týchto zdravotníkov. Nechcem Vás zbytočne zaťažovať detailami, ale mali sme problematické tehotenstvo aj nesmierne náročné prvé dni novorodeniatka.
Vtedy sme sa rozhodli hľadať aj iné alternatívy. Skúsili sme telefonicky nakontaktovať sa s pani primárkou novorodeneckého oddelenia, ktorá nám bola veľmi ochotná objasniť okolnosti, vymedziť riziká a následne presvedčiť o úspešnom zvládnutí situácie. Proptne zorganizovala primárov za účelom konzultácií a nakoniec aj k samotnému úkonu. Synčeka sa podarilo doslovne zachrániť. Neľahké obodobie odlúčenie manželky na izbe a synčeka na JIS-ke sme prekonali aj vďka pomoci a ústretovosti sestier gynekológie (3.poschodie + JIS) a novorodeneckého oddelenia + JIS. Nemali sme kapacity si zapamätať každé jedno meno, ale ochota poradiť, vyjsť v ústrety a navodiť pocit dôvery bol vlastný každej jednej. V rámci možnosti nemocnice sa syna podarilo stabilizovať i prepustiť do domácej oaptery. Bohužiaľ čaká nás ešte hospitalizácia, ale to je už náš boj a mimo možnosti FNsP.
Prišlo nám (ja a manželka) vhodné okrem osobného poďakovania všetkých zúčastneným vyjadriť veľkú vďaku aj týmto spôsobom, aby rástlo a rozvíjalo sa to čo je výborné.

17.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Psychiatria

 
 

V mene všetkých pacientov psychiatrického sanatória nemocnice v ŽIline by sme chceli týmto oficiálne POĎAKOVAŤ všetkým zamestnancom, no predovšetkým pani primárke, pani doktorkám, sestričkám a psychologickému tímu.
Celý čas našej hospitalizácie preukazovali svoju odbornosť, ochotu pomôcť, láskavosť a trpezlivosť.
A práve to, nám duševne chorým, dosť napomohlo k vyreišeniu či zlepšeniu našich ochorení.
Z celého ❤️ ešte raz ďakujeme!

17.05.2019 pridal/a rene dobrovodsky

meno sestry:

Marcela Ivaničová

 
 

Chceme s maminou podakovT p. MUDR. Striezovej a jej sestre p. IVANICOVEJ ZA UZASNU SPICKOVU PRACU NA SPICKOVEJ ÚROVNI V LINIACH PROFI PRISTUPU A LUDSKEMU FAKTORU. STE SUPER

17.05.2019 pridal/a Slávka Michalková

meno sestry:

Anna Gregušová

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

Ďakujem sestričke za odborné správanie. Pomoc - pri strachu z odberu. Za ľudskosť.

16.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Liečebňa dlhodobo chorých

 
 

Bola som prijatá na oddelenie LDCH 2B vo veľmi zlom zdravotnom stave. Vďaka odobrného prístupu pani doktorky a tiež všetkému personálu sa môj zdravotný stav okato zlepšil.
cítila som sa v tomto čistom a útulnom prostredí veľmi dobre "ako v bavlnke", preto ďakujem celému kolektívu na čele s pánom primárom. Kolektív pracovníkov, ktorý je na oddelení je trpezlivý, priateľský, dôsledný v práci. Pacientovi tu naozaj nič nechýba.
Veľká vďaka!

15.05.2019 pridal/a Bellová

meno sestry:

Oddelenie Detské oddelenie

 
 

Chcela by som poďakovať doktorom, doktorkám, sestričkám aj upratovačkám za skvelú starostlivosť a milý prístup počas pobytu na detskom oddelení mojej dcéry.
Na oddelení bola veľmi príjemná atmosféra. Ďakujeme :)

14.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Liečebňa dlhodobo chorých

 
 

Týmto sa chceme poďakovať zdravotnému personálu na oddelení LDCH v Žilinskej nemocnici. Ďakujeme p. primárovi, lekárkam a sestričkám na 2. psochodí v lôžkovej časti A za starostlivosť, trpezlivosť a pochopenie. Bol tam náš otec a manžel o ktorého bolo každý deň jeho pobytu postarané. Ďakujeme a prajeme veľa zdravia a úspechov.

13.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Vnútorné lekárstvo

 
 

V mene mojej starkej Anny by som Vám chcela posunúť poďakovanie za starostlivosť celému kolektívu oddelenia Interné oddelenie 2c-ženy. Srdečne ďakuje za starostlivosť počas pobytu v nemocnici všetkým lekárom a sestrám.

11.05.2019

meno sestry:

Eva Fabšíková

 
 

Ďakujem veľmi pekne milej a veselej pani sestričke, spríjemnila mi každý jeden deň. :)

11.05.2019 pridal/a Anna Jančíková

meno sestry:

celé oddelenie

 
 

Srdečne ďakujem za starostlivosť počas pobytu v nemocnici všetkým lekárom a sestrám Interného oddelenia 2c - ženy. Ďakujem.

10.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Urgentný príjem

 
 

Dovoľujem si touto cestou poďakovať lekárovi a pani sestričke, ktorí sa svojou profesionalitou a ľudskosťou postarali o môjho manžela dňa 4.5.2019 vo večerných hodinách na vašom "Urgente" - chirurgii.
Manžela som doviedla z pohotovosti v Bytči v značne zhoršenom zdravotnom stave so silnými bolesťami brucha, vracaním a hnačkou. Sestrička z vedľajšej ambulancie /úrazovej - neviem jej meno/ mi hneď na požiadanie ochotne doviezla vozík, misku a papierové vreckovky. Asi po 15-tich minútach /práve sa o 18.00 asi menila služba?/ nás zavolali do chirurgickej ambulancie a vyššie uvedení zamestnanci sa mnaželovi odborne venovali, lekár ho vyšetril navrhol okamžitú liečbu a pani sestrička, po vykonaní odberov, sa o manžela ďalej postarala - podanie infúzií...
Asi po dvoch hodinách /keď mu "stiekla" infúzia/ nás opätovne zavolali do ambulancie, pán doktor pozrel krvné výsledky, spýtal sa na okamžitý zdravotný stav a vysvetlil ďalší postup. Manželovi sa polepšilo a tak sme mohli "urgent" opustiť. V súčasnom období je už relatívne v poriadku.
Ešte raz srdečne ďakujeme za odborný prístup uvedeným zamestnancom vašej nemocnice.

10.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Neurológia

 
 

Rád by som sa poďakoval neurologickému oddeleniu za doteraz poskytnutú zdravotnú starostlivosť o moju manželku, ktorá bola vo FNsP Žilina hospitalizovaná koncom februára tohoto roku po závažnej náhlej cievnej mozgovej príhode.
Sú to pre moju manželku, mňa ale aj našu rodinu a priateľov veľmi náročné a neisté časy. Preto sme obzvlášť vďační za prívetiví a ľudský prístup zdravotných sestier a ostatného personálu na oddelení neurologickej jednotky intenzívnej starostlivosti. v rámci možnosti bolo o manželku vždy dobre postarané a sestry ochotne reagovali na naše otázky a požiadavky.
Poďakovanie patrí tiež všetkým lekárom neurologického oddelenia, ktorí sa podieľali na liečbe a vďaka ktorým sa aj napriek počiatočným nepriaznivým prognózam podarilo manželku stabilizovať a úspešne začať s rehabilitáciou.
V neposlednom rade by som sa poďakoval aj pánovi imunológovi a fyzioterapeutovi, ktorí sa osobitne a nad rámec svojich pracovných povinností angažovali v manželkinej liečbe a aj vďaka ktorým sa dnes môžeme tešiť z prvých pokrokov pre opätovné zaradenie do života.
Ďakujeme.
Manžel s rodinou

06.05.2019 pridal/a Mária

meno sestry:

Oddelenie Oddelenie vnútorného lekárstva (interné)

 
 

Ďakujem všetkým milým, ochotným a ústretovým sestričkám na oddelení interné - ženy a takisto milým, profesionálnym a ľudským prístupom MUDr. Turanskej a MUDr. Baraníkovej

06.05.2019 pridal/a Valková

meno sestry:

Oddelenie Oddelenie vnútorného lekárstva (interné)

 
 

Všetky sestry sú k pacientom veľmi milé a ochotné.

06.05.2019

meno sestry:

Oddelenie Oddelenie vnútorného lekárstva (interné)

 
 

So sestričkami aj s doktorkou aj celým kolektívom som bola spokojná

06.05.2019 pridal/a Terézia Tománková

meno sestry:

Oddelenie Oddelenie vnútorného lekárstva (interné)

 
 

Ďakujem za všetky poskytnuté služby.

06.05.2019 pridal/a Antonín

meno sestry:

Oddelenie Urologické oddelenie

 
 

Ďakujem celému kolektívu za dobrú a svedomitú starostlivosť.

06.05.2019 pridal/a Viskupová

meno sestry:

Oddelenie Otorinolaryngologické oddelenie

 
 

Petra P. - Chcem sa poďakovať pani sestričke aj pani doktorke za záchranu mojej dcéry a celému personálu za následnú starostlivosť. Ešte raz veľká vďaka!

banner
Poďakuj teraz!
×