Poďakovania ( spolu 4570 )

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

Všetky zariadenia
Všetky obdobia


07.08.2019 pridal/a Mgr. Janka Machilová

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Veľmi pekne ďakujem za starostlivosť hlavne p. ošetrovateliek - asistentiek (všetkých), za úsmev a pekné slovo, ktoré je tak dôležité pre nás, ktorí sme tu boli v role pacientov.

07.08.2019 pridal/a Dušan Florís

meno sestry:

Oddelenie arytmií

 
 

Týmto sa chcem poďakovať všetkým sestrám z oddelenia za pekný prístup k nám pacientom. Bol som naozaj veľmi spokojný s ubytovaním a strava tu nemala chybu a bolo jej aj dosť.
Poďakovanie patrí aj zapamätal som si iba MUDr. Margóczy a MUDr. Bačika a dvom doktorkám a ich personálu, ktorí mi robili zákrok. Srdečná vďaka.

07.08.2019 pridal/a Jarka Uderianová

meno sestry:

Oddelenie arytmií

 
 

Ďakujem celému personálu za vľúdnosť, príjemný prístup k pacientom. Každá jedna sestrička bola milá a ochotná, super.
❤️ vďaka pánovi doktorovi Šípkovi.

07.08.2019 pridal/a Vladimír

meno sestry:

Oddelenie arytmií

 
 

Ďakujem za ústretový prístup, pomoc, ľudskosť, ktorými spríjemňujú pobyt v zariadení akým je nemocnica.

07.08.2019 pridal/a Helena Fulierová

 
 

Dovoľte mi touto cestou poďakovať sa za profesionálnu starostlivosť, ktorá mi bola poskytnutá počas mojej 7 1/2 týždňovej liečby na tomto neurologickom oddelení. Poďakovanie patrí všetkým sestrám za ich prístup k pacientovi nielen po profesionálnej, ale aj po ľudskej stránke. Nesmieme zabudnúť poďakovať aj ostatnému zdravotníckemu personálu za ich trpezlivý a chápavý prístup k staršej generácii pacientov. Celý zdravotnícky personál je dôkazom toho, alebo ukázali, že zdravotnú starostlivosť je možné poskytovať kvalitne, odborne, ústretovo s úsmevom na tvári.

06.08.2019 pridal/a Kollarova Eva

meno sestry:

Ivana Kernova

 
 

Chcela by som sa velmi pekne podakovat hlavnej sestre pani Ivanke K. z 9teho poschodia z gynekologickoporodnickeho oddelenia. Aj celemu jej personalu za skvelu starostlivost. Neskutocne prijemny cely personal, ochotne a napomocne sestricky 24hod k dispozicii. Ako prvorodicke mi vsetko vysvetlili, ukazali a odpovedali na vsetky otazky. 100% spokojnost. Izby ciste, cele oddelenie dycha velmi prijemnou atmosferou. Velmi velke dakujeem za vsetko!

04.08.2019 pridal/a Katarina

meno sestry:

Chirurgické oddelenie

 
 

Velke Dakujem celemu kolektivu sestriciek na chirurgickom oddeleni za prikladnu starostlivost a velmi milym pristupom ci uz k pacientovi a aj ku rodinym prislusnikom

03.08.2019 pridal/a Katka

meno sestry:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Detské kardiocentrum - SR Bratislava

 
 

Velke dakujem vsetkym za skvelu starostlivost o Dianku!

01.08.2019 pridal/a Mária Jurčová

meno sestry:

Anna Giertlová

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

Veľmi milá a ústretová sestrička,spokojnosť s prístupom.Vďaka

31.07.2019 pridal/a Katarína Longauerova

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Veľké ďakujem celému kolektívu oddeleniu AKS za príkladnu starostlivosť.

31.07.2019 pridal/a Galbova miriam

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Chcela bi som podakovat sestrickam z kardiochirurgickeho oddelenia

31.07.2019 pridal/a Martin Hruby

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Chcem sa poďakovať všetkým sestrickam na odd.transplatacii.

31.07.2019 pridal/a Radka Jurigová

 
 

Veľmi pekne ďakujem za odborné, milé a ústretové zaobchádzanie s pacientom. Vidieť, že vaša práca je aj vaším poslaním. Ďakujem.

31.07.2019 pridal/a Sekáč Ján

meno sestry:

Ortopedické oddelenie

 
 

Ďakujem za profesionálne a veľmi príjemné chovanie. Ochotná poradiť a pomôcť s úsmevom na tvári.
Dovoľujem si poďakovať celému personálu ortopédie v Skalici za vzorný prístup k pacientom. Prajem vám veľa síl vo vašej práci i súkromí.

31.07.2019

meno sestry:

Urologické ambulancie

 
 

Moje veľké ĎAKUJEM patrí sestričke p. Janke, sestričke s veľmi ľudským prístupom, láskavým slovom k pacientom a veľkou láskou a obetavosťou k svojej práci. Ešte raz veľmi ďakujem sestričke Janke z ambulancie urológie č. 2.
Vďačná pacientka. Ďakujem.

31.07.2019

 
 

Ďakujem za profesionálny ale hlavne ľudský prístup.

31.07.2019

 
 

Ďakujem za super spoluprácu a opateru.

31.07.2019

meno sestry:

Klin. laboratórium

 
 

Trpezlivosť so zábudl. pacientom

31.07.2019

meno sestry:

Pediatrické oddelenie

 
 

Ďakujeme všetkým lekárom a sestričkám za starostlivosť.

31.07.2019 pridal/a Lenka Božíková

 
 

Ľudský prístup, ústretovosť, usmievavé a ochotné sestričky.
Ďakujem celému tímu za úžasnú starostlivosť. Vďaka nim som sa rozhodla ísť o mesiac rodiť práve do Skalice.

31.07.2019 pridal/a Jaroslava Zalešíková

 
 

Stanka - najúžasnejšia sestrička pri pôrode, človek s najväčším srdcom a oddaním k práci. Pri pôrode všetko perfektne vysvetlí, poradí, veľmi trpezlivý človek.
Ja osobne som mala 6 pôrodov, ale ešte nikdy som sa nestretla s takýmto úžasným prístupom ako sa správala ona. Veľká poklona a vďaka Bohu za túto ženu.

31.07.2019

 
 

Ďakujem veľmi pekne za príkladnú starostlivosť. Celých 5 týždňov bolo veľmi príjemných. Rada vás uvidím i mimo nemocnice. Len tak ďalej :-)
Ešte raz veľká vďaka.

31.07.2019 pridal/a Janka Nemcová

 
 

Ďakujem, za starostlivosť celému oddeleniu neurológie muži, sestrám, lekárom za úžasný prístup k pacientom, obetavosť ktorú vynaložia pri svojej profesii. Veľké ďakujem.

30.07.2019 pridal/a Agnesa Vavreková

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu Geria, liečebňa dlhodobo chorých za príkladnú starostlivosť o môjho 90- ročného otca Martina Niča. Som vám nesmierne vďačná za starostlivosť, ktorú dostáva a nielen on, ale všetci pacienti.
S úctou Vavreková

30.07.2019 pridal/a Mária Straňavová

 
 

Chcem sa pekne poďakovať celému vášmu oddeleniu za vzorný prístup k nám pacientom. Od pána primára po ostatný personál. Do vašej ďalšej náročnej práce vám želám veľa úspechov, zdravia a štastia. Veľká vďaka patrí aj sestričkám ako sú pani sestričky Helenka, Martuška, Martinka, Stanka a ostatné. Máte náročnú, aj namáhavú prácu. Do ďalších rokov vo vašej namáhavej práci veľa zdravia, šťastia a Božieho požehnania aj v osobnom živote. Veľké ďakujem.

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem všetkým sestrám, za prácu, ktorú vykonávajú v Hornooravskej NsP Trstená. Prajem všetkým veľa zdravia, trpezlivosti, pretože viem, že ich práca je náročná a zodpovedná.
námestníčka ošetrovateľstva

29.07.2019 pridal/a Anna Štulrajterová

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.

 
 

Ďakujem za profesionálnu starostlivosť a ľudský prístup.

27.07.2019 pridal/a Jaroslava Kolsovska

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Chcem sa veľmi poďakovať celému kolektívu gynekológie Ľubovnianskej nemocnice, za ich vysoko profesionálny prístup počas mojej hospitalizácie. Oddelenie pekne zrekonštruované, soc.zariadenia pekne, čisté. Prístup lekárov a sestriciek na vysokej úrovni, ochota, prístup k pacientom, s úsmevom a ochotou. To sa dnes len tak nevidí. Prajem celému personálu veľa zdravia, ne konfliktných pacientov a veľa trpezlivosti, pretože to tiež nemajú ľahké a aj napriek tomu robia maximum co je v ich silách.

26.07.2019 pridal/a Anna Kolcúnová

meno sestry:

Oľga Jarinová

 
 

Vo februári a marci 2018 som spolu tri týždne ležala na oddelení rizikovej gravidity s hroziacim predčasným pôrodom. Všetky sestry si svoju prácu robili veľmi dobre a všetky si zaslúžia poďakovanie, ale špeciálne by som sa chcela poďakovať pani sestričke Jarinovej. Zapamätala som si ju hlavne preto, že ona si pamätala mňa. Keď ma hospitalizovali druhý raz, hneď pri príchode ma oslovila menom a keďže som zmeškala večeru, doniesla mi aspoň chlieb s maslom. Pamätala si ma, aj keď som koncom mája prišla rodiť. Jej starostlivosť i starostlivosť celého oddelenia si veľmi cením a žilinskú pôrodnicu si určite vyberiem aj nabudúce.

26.07.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujeme veľmi pekne za starostlivosť na kojeneckom oddelení, na ktorom sme už bohužiaľ ležali pár krát. Všetky sestričky sú naozaj milé, obetavé, chápavé a videla som ze idú až nad rámec ich náplne práce. Ako som videla nejde len o prácu ale doslova o poslanie, pričom všetky sestričky to aj tak brali. Všetkým sestričkám na kojeneckom veľmi pekne ďakujem a prajem veľa veľa pevných nervov a odhodlania plniť toto mimoriadne náročné povolanie.

26.07.2019

 
 

Dobrý deň,
konečne som si našla čas, aby som vyjadrila svoju spokojnosť so žilinskou pôrodnicou. Chcela by som poďakovať celému tímu, ktorý mi pomohol pri mojom pôrode, vďaka nim spomínam naň s úsmevom. Ďakujem všetkým sestričkám a p. doktorovi Krasňanovi za ich milý prístup,ľudskosť a profesionalitu počas celého pôrodu. Bola som maximálne spokojná aj na oddelení šestonedelia, so starostlivosťou o mňa a moju dcérku, za príjemné prostredie a prístup. Budem Vás a vašu pôrodnicu odporúčať ďalej. Robte to aj tak naďalej.
ĎAKUJEME !!!!

25.07.2019 pridal/a Jaro

meno sestry:

Klinika infektológie

 
 

Úprimne aj touto cestou ďakujem celému personálu, ktorý sa o mňa 16 dní príkladne staral počas liečby mononukleózy v januári 2019.

24.07.2019 pridal/a Viktor P.

meno sestry:

Estetik Centrum

 
 

Ďakujem pani lekárke aj sestričke za rýchle vybavenie a za milé jednanie .

23.07.2019 pridal/a Jozef Borčin

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Úprimne ďakujem kolektívu Chirurgickej kliniky ÚV SNP Ružomberok - Fakultná nemocnica za príkladnú starostlivosť a ľudský prístup počas mojich hospitalizáciách v júni 2018 a apríli 2019, hlavne sestrám, ktoré ma ošetrovali počas pobytov na pooperačnej izbe - Kataríne, Pavlíne, Natálii, Marcele a Anne. Ste navždy v mojom srdci.
Jozef Borčin

23.07.2019 pridal/a Chupáňová

 
 

Dobrý deň, chcela by som poďakovať všetkým sestričkám, lekárom, praktickým sestrám, sanitárkam a ostatnému personálu celého OAIM oddelenia za úžasnú starostlivosť o moju maminu,p. Záňovú, ktorá bezprostredne po ťažkej operácii ležala na OAIM oddelení.
Títo ľudia robia svoju prácu srdcom a patrí im moja veľká vďaka. Katarína

22.07.2019 pridal/a Linda Fintorova

meno sestry:

Celý tím

 
 

Ďakujem celému tímu za starostlivosť o môjho otca a o všetkých ťažko chorých ľudí. Robia si dobre a profesionálne svoju naozaj náročnú prácu. Ďakujem.

22.07.2019 pridal/a Jana Burešová

 
 

Dobrý deň, chcela by som veľmi pekne poďakovať sestričkám z oddelenia úrazovej chirurgie, že sa postarali o môjho malého futbalistu po úraze. Vďaka za ľudský prístup, milé slová a ošetrovateľskú staroslivosť počas pozorovania na Vašom oddelení.

20.07.2019 pridal/a Michaela

meno sestry:

Celé poschodie č. 9

 
 

Rada by som sa podakovala vsetkym lekarom aj sestram (+ anesteziologivy z 2 poschodia) za uzasny pristup s usmevom, ako aj profesionalitu, trpezlivost a vsetky rady. Vdaka vam odchadzam z nemocnice s uzasnym zazitkom z porodu a krasne zvladnutych prvych dni s dcerou!

19.07.2019 pridal/a Helena Priechodská

meno sestry:

Chirurgické oddelenie

 
 

Touto cestou chcem poďakovať všetkým sestričkám z chirurgického oddelenia lôžkovej časti B, za ich milý, priateľský a hlavne trpezlivý prístup k pacientom. Zaslúžia si veľké ĎAKUJEM!

19.07.2019

meno sestry:

Neurochirurgia

 
 

chcem sa podakovat odd. neurochirurgia za velmi prijemny a profesionalny pristup lekarov a zdravotnych sestier...este raz dakujem.. Staci tak malo...komunikovat, usmev a pekne slovo...dakujem a pozdravujem ich

17.07.2019 pridal/a Barbora

meno sestry:

Celé oddelenie

 
 

Chcela by som poďakovať sestričkám aj doktorkám z ušného oddelenia ako v Diagnostickom centre tak aj na areály za vždy úsmev na tváry a príjemný, pozitívny a citlivý prístup. :)

17.07.2019

 
 

Vážený personál LDCH 2B, so zdravotnou starostlivosťou sestier som bola spokojná a ošetrujúcimi lekármi taktiež. Kuchyňa bola výborná. Ďakujem za pochopenie mojich prešlapov. V.

16.07.2019

meno sestry:

Ortopédia

 
 

Dobrý deň chcela by som sa poďakovať za skvelý a profesionálny a ľudský prístup k pacientom nedávno som sa vrátila z oddelenia ortopedie operácia ramena je tam úžasný a milý celý team a kolektív veľké ďakujem pani doktori a sestričky za vašu prácu :-)

15.07.2019

 
 

Chcela by som sa oficiálne poďakovať gyn. - pôr. oddeleniu v Žiline (hlavne primárovi Sudekovi, dr.Ficekovi, dr.Gondovej a dr. Krasňanovi)
Bola som veľmi prekvapená profesionalitou daného oddelenia. Ďakujem veľmi pekne za bezproblémový priebeh pôrodu a následnú starostlivosť.

14.07.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Poprad, a.s.

 
 

Ďakujeme za rýchle vybavenie a odbornú pomoc sestrám na centrálnom príjme.

14.07.2019

 
 

Dobrý večer,
touto cestou by som rád poďakoval a vyjadril Našu spokojnosť na celý priebeh počas pôrodu, tesne pred ním, ako aj následne po ňom. Veľka vďaka patrí doktorke Gondovej a celému kolektívu pracujúcemu okolo nej .
Nášho synčeka Riška priviedli na svet dňa 12.07.2019 o 14:39 a odvtedy Nám robí veľkú radosť.
Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme.

13.07.2019 pridal/a Iveta Baksayova

meno sestry:

Albína Gogova

 
 

Ďakujem za možnosť poďakovať sa sestričke Albine Gogovej, ktorá je vždy usmievavá, milá, ochotná pomôcť, poradit, vie si perfektne zorganizovať prácu, rýchle zariadit vsetko potrebné, pacient cíti, že je tam pre neho. Veľmi si ju vážim a ešte raz ďakujem.

13.07.2019 pridal/a Stanislav Fedič

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem za odborne odvedenú prácu a príjemný prístup MUDr. J. Farkašovej a zdrav. sestre M. Majernikovej, oftalmologická ambulancia Michalovce, ul. Duklianska.

12.07.2019 pridal/a Peter a Hanka Ondreášovci

meno sestry:

Detské oddelenie

 
 

Ďakujeme celému detskému oddeleniu za starostlivosť a láskavosť počas piatich dní ktoré som tu s mojou 9 mesačnou dcérou strávil. Ste super všetci!!!
Do budúcna vám želám všetko dobré a hlavne zlepšenie podmienok v zdravotníctve, máme čo doháňať. Dúfam, že sa tak skoro nestretneme :-)

12.07.2019

meno sestry:

Detské oddelenie

 
 

Milé sestričky, veľmi vám ďakujem za to ako ste sa starali o Sarah Noemi za to ako ste boli úprimní a kontrolovali ste ju, aj za to keď som si išla po mlečko, ktoré ste mi doniesli s úsmevom na tvári... Ďakujem vám všetkým.

banner
Poďakuj teraz!
×