Poďakovania ( spolu 3965 )

 
vyhľadaj zdravotnícke zariadenie

Všetky zariadenia
Všetky obdobia


27.02.2019 pridal/a Ošková

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Veľmi pekne ďakujeme celému kolektívu sestričiek na detskom oddelení v nemocnici.

Ošková

27.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Veľmi pekne ďakujem sestričkám, ktoré sa o mňa ozaj vzorne postarali v noci, keď mmi bolo naozaj veľmi špatne a museli zavolať z Interného pani Dr. Kyčinovú.
Ozaj z celého srdca vám pekne ďakujem.

Milan Majerčík

27.02.2019 pridal/a Magdaléna Nudzíková, Lipt. Kolava 79

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Srdečne ďakujem sestričke Brhlíkovej za jej ľudský prístup.

Veľmi pekne ďakujem.

Magdaléna Nudzíková

27.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Z celého srdca ďakujem každému členovi tímu anjelov na odd. Chirurgie v LNsP LM.

Sestričky z JIS-ky: ĎAKUJEM, viem že som vás potrápila. ĎAKUJEM za vašu empatiu, podporu, priateľskosť. Ste anjelmi.

Hlavne vďaka vášmu prísutpu mi zotavenie trvalo kratšie ako som čakala.

27.02.2019 pridal/a Ria Hošková

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Rada by som poďakovala celému kolektívu oddelenia. Všetci boli ku nám veľmi milí, láskaví a nápomocní. K dcérke boli veľmi prívetiví a srdeční.

Ďakujeme všetkým a želáme všetko dobré.

Rodina Hošková

27.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujeme kolektívu sestier, že nám pomohli zvládnuť náš 1. pobyt v nemocnici.

27.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujeme za príkladnú zdravotnú starostlivosť a empatický prístup pani doktorke Matisovej.

27.02.2019 pridal/a Emily Stanislava Skovajsová

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Veľmi moc ďakujem za dôslednú starostlivosť plnú porozumenia, láskavosti a upokojivých slov. Taktiež za veľmi citlivé a ohľaduplné zaobchádzanie pri akomkoľvek ošetrení a dotyku pri vyšetrovaní.
Veľmi rad a by som poďakovať aj celému tímu lekárov. Aj im patria moje slová. Cítila som sa v dôvere, že pre pacienta robia svoje maximum.
Taktiež by som rada vyjadriť vďaku celému personálu, ktorý prispel k tomu, aby sme boli v čistom a bezpečnom prostredí, kde sme robili a dostávali všetky svoje životné potreby.

Ďakujem, Skovajsová

27.02.2019 pridal/a Hana Plachá

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem za láskavú starostlivosť plnú porozumenia a hľadania cesty pochopenia. výber vľúdnych slov a citlivé zaobchádzanie s teleom a dušou pacienta.

Hana Plachá

27.02.2019 pridal/a Jana Šuňavcová

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Veľké poďakovanie všetkým sestričkám za ich namáhavú prácu a skutočne ľudský prístup ku všetkým pacientom. Robia svoju prácu s láskou a zaslúžili by si za ňu lepšie finančné ohodnotenie. Ešte raz ďakujem za všetko.

Jana Šuňavcová

24.02.2019 pridal/a Ivan Štubňa

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Som stálym pacientom tohto zdravotníckeho zariadenia, kde chodím na vyšetrenia. Tiež tam chodím na vyšetrenia s príbuznými. Počas návštevy nemocnice vnímam prístup zdravotníckeho personálu. Sestry na tomto oddelení sú dosť vyťažené, ale napriek tomu sú milé, komunikatívne a ústretové. Za ich profesionálno-ľudský prístup im vyslovujem jedno veľké ďakujem.

22.02.2019 pridal/a Michaela Blašková

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Moje poďakovanie nieje smerované na konkrétnu osobu. Ďakujeme celému oddeleniu. Boli sme so synom na fimozu 22.2.2019. Každý jeden sa niekoľkokrát do dňa pristavil a pýtal ako sa máme a ci nieco nepotrebujeme. Ich prístup bol milý, ústretový, neuponáhľaný a hlavne trpezlivý. Ani jeden z nich sa nemračil. Každý sa usmieval. Presne to isté platí aj na operačné odelenie. Ono sa ťažko odhaduje kto mal aku profesiu nakolko nemali menovky. Avšak od prvého otvorenia dverí az po odchod z prebudzacej miestnosti boli všetci usmiaty, starostlivi, akoby sme boli VIP niekto. Syn ma 11 ale žiadne premýšľanie ci ma nechajú pri ňom alebo je už veľký. Veľmi mi to ako matke a aj jemu pomohlo. Ďakujeme.

22.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Môj manžel po nehode a následnom operatívnom zákroku vedeným MUDr. Kompanikom strávil na úrazovom oddelení 29 dni. Skvelému operaterovi, lekárom i celému zdravotnému personálu patrí nase poďakovanie a úcta.

22.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

dobry vecer velmi by som chcela pochvalit a podakovat cievnemu chirurgovi panu doktorovi Vincemu a jeho sestricke v ambulancii na 4 poschodi v polikliniky za jeho vybornu starostlivost a pristup ku pacientom velmi mili prijemny pan doktor aj pani sestricka takyto ludia su ti pravi ktory pracuju v zdravotnictve. dakujem

22.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Dobrý deň,chcem sa poďakovať za milý, ochotný, profesionálny prístup na urgentnom príjme po ošetrení pracovnēho úrazú(hlbokē rezné poranenie)a to pànovi Dr.Smrečekovi a sestre Janke Hubočanovej.Vrelá vďaka bolí ste skvelí vzhľadom na "môj nízky prah bolesti" Aj im to osobne pretlmočte. Ďakujem pekné, stalo sa mi to 15.2. okolo 15:00

21.02.2019 pridal/a Ján Vereš

meno sestry:

Celé zariadenie

zdravotnícke zariadenie:

Nemocnica Zlaté Moravce a.s.

 
 

VEĽKÉ DAKUJEM. Patrí celemu ale celemu oddeleniu chirurgie v ZLATÝCH Moravciach je to oddelenie na ktorom pracuje skvely personal. Od Doktorou sestricky az po asistentov su to ludia ktorý to nemaju tiez najľahšie v tejto dobe a zdravotné sestri asi najviac ktoré maju stále úsmev na tvári i ked maju ircite aj svoje vnutro rodinne problemi a napriek tomu su vzdy ustretove a z úsmev na tvári i ked sa možno raz za čas stane nejaká nezhoda ale tie nezhody su aj v rodinnom kruhu tak zato že je to skvelé celé oddelenie zvláda a zvládať bude aj podalsie roky teda aspon dufam. Dufam som spomenul preto ze mali nam tuto nemocnicu uzavtet.. Noo ale Dakujem patri aj ostatným Odeleniam. Fakt velke DAKUJEM(E) za vsetkych spokojnych pacientov.

20.02.2019 pridal/a Platilová

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Veľmi veľmi ďakujem sestričkám, sanitárkam, upratovačkám za ochotu, trpezlivosť a starostlivosť o mňa aj ostatných na LDCH 2A Žilina.
Zaslúžia si poďakovanie.

S pozdravom P.

20.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Kolektív pacientov ďakuje za to, že v Žilinskej nemocnici je oddelenie FBLR. Je tu kolektív dobrých zdravotných sestier, ktoré vám obetúvajú všetok voľný čas. Tak isto sú tu aj fyzioterapeuti a mladí maséri. Ich práca je veľmi dôležitá, naše končatiny sú z rehabilitačných cvikov mäkšie a dobre sa nám pohybujú v kĺboch.
Hlavne chválime masérov, ich jemné ruky nás liečia a cítime úľavu po dlhodobom ležaní v posteli.
Toto oddelenie netreba zrušiť ale ho rozšíriť. Trebalo by viacej zdravotníckeho personálu, viacej rehabilitačnej technológie a celkovú rekonštrukciu.
Tak isto je toto oddelenie dôležité v tom, že ľudia po operácii sa tu rozhýbu. Aký má zmysel ich posielať domov? Po operácii treba cvičiť a navrátiť stratené funkcie organizmu.
Kolektív pacientov vám ďakuje a spravte s tým prosím vás niečo. Prosím rozšírte FBLR.

20.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Veľmi chcem poďakovať všetkým na LDCH 2A Žilina, že sa omňa starali veľmi dobre, škoda že som nemohla byť u nich ešte dlhšie.
Boli všetky milé a pracovité.

15.2.2019

20.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Veľké poďakovanie LDCH 2B za starostlivú opateru a rehabilitáciu.

Personál kvalifikovaný 1*

Ďakujem, S.

20.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Touto cestou si dovolím osloviť z titulu pochvaly celého oddelenia neurológie na čele s pánom primárom MUDr. Vyletelkom za ich ľudský prístup k pacientom, srdečnosť a disciplína, to sa človeku z polovice uľaví aj bez liekov. Veľmi im fandím a prajem aby ich prístup profesionálne zdravotný vydržal počas celej doby, pokiaľ budú vykonávať toto pre ľudstvo záchranné a prospečné zamestnanie.

Vďačná pacientka

20.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Po hospitalizácii na Internom oddelení som bol preložený na LDCH 2B za účelom doliečenia. Moja veľká vďaka za patrí od pán primára, lekárky, zdravotné sestry a vôbec celému personálu za ich obetavý a profesionálny prístup. Vždy ochotne a milo vykonávali aj tie najnepríjemnejšie práce. Veľká vďaka ešte raz za všetko.

S prianím pevného zdravia, Váš pacient.

15.2.2019

20.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Čo som mohol v tej situácii, aká bola! Môžem zo srdca - k srdciam ta na odd. celému personálu i v deň - aj v noci boli veľmi spoľahlivé, statočné, klidné, ohľaduplné a veľmi pozorné k pacientom.
Veľmi pekne ďakujem celému oddeleniu.

20.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Veľmi pekne ďakujem oddeleniu LDCH 2B za starostlivosť, pánu primárovi, pani doktorke, pani vrchnej, staničnej, sestričkám, sanitárkam, rehabilitačnej, dokumentačnej, upratovačkám,..
Ešte raz veľmi pekne ďakujem!

20.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem p. doktorkám za ich ochotu a starostlivosť o môj zdravotný stav a pomohli sa mi dostať z mojich ťažkostí čo nedokázala ani jedna nemocnica.
Zároveň ďakujem zdravotným sestrám za ich ochotu a starostlivosť, tak si predstavujem zdravotné sestry.
Zároveň poďakovanie ostatnému personálu, ktorí sa starali o našu čistotu.
Zároveň ďakujem p. primárovi za jeho ochotu pomôcť nám keď sme to potrebovali.

Vďačne pacientka.

20.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Chcela by som touto cestou vysloviť veľké poďakovanie a pochvalu lekárkam a lekárovi neurologického oddelenia v Žiline.
Bola som doporučená z pohotovosti na neurologickú ambulanciu. Lekárka bola veľmi milá, profesionálny prístup, vyšetrila ma a podali mi infúziu. S vypísaným receptom sa prišla pozrieť, ako tečie infúzia. Pri mojej bolesti som bola prekvapená, že mladá lekárka a toľká ochota.
Primár natrafil na výborný lekársky tím (MUDr. Prcuchová Andrea, MUDr. Helena Medžová, MUDr. Tomášová Zuzana, PhD., MUDr. Róbert Chabada).
Ja som bola veľmi spokojná, vynikajúco pichala sestra, ktorá pracuje u primára (neviem meno) a sestra na oddelení Monika Štusteková. Tieto sestry pichali na istotu, bez problému. Sú to vynikajúce sestričky. Ja hodnotím lekárky, lekára, zrozumiteľne mi všetko vysvetlili. Proste sú super.
Prajem, aby všetci pacienti mali takú spokojnosť, ako som mala ja.
Ešte raz veľká vďaka všetkým.

20.02.2019 pridal/a Štaffenová

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Dovoľte mi poďakovať za bezchybnú a veľmi ľudskú opateru na oddelení Neurochirurgického oddelenia vašej nemocnice.
V decembri som bola operovaná na tomto oddelení. Som veľmi spokojná s prístupom primára oddelenia, lekárov, vrchnej sestry, sestry na príjmovej ambulancii, sestričiek na oddelení a aj obslužného personálu. Ich ľudský prístup mi veľmi pomáhal zvládnuť pobyt v nemocnici.

Veľké ďakujem.

Š.

20.02.2019 pridal/a Marta

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem, personál na jednotku, milá pani doktorka, sestričky parada.
Ľudský prístup, strava na jednotku
nič viac, nič menej len veľké ĎAKUJEM.

20.02.2019 pridal/a Juraj Pupiš

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

- za príkladnú opateru, ochotu, vľúdny prístup i úsmev, ktorý zvyšoval morálku
- celkovo ĎAKUJEM všetkým sestričkám za ich službu, ktorá bola maximálne príkladná.

Juraj Pupiš

20.02.2019 pridal/a Melzer Vladimír

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem všetkým sestrám za ochotu a vľúdny prístup.

Vladimír Melzer

20.02.2019 pridal/a Klaudia V.

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Touto. cestou by some sa chceli poďakovať celému ošetrovateľskému kolektívu neurologického oddelenia pod vedením pána primára MUDr. Vyletelku, za zodpovedný prístup a poskytnutie odbornej starostlivosti, ktorá nám bola poskytnutá počas našej hospitalizácie.

4.2.2019, izba č. 6, Klaudia V.

20.02.2019 pridal/a Brvnišťanová

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Na tomto oddelení sa nedá vyčleniť jedna sestrička, lebo s takým úžasným kolektívom milých, úslužných, nápomocných, skvelých, ochotných ľudí sa len tak nestretnete. Proste spokojnosť a dobrý pocit z pobytu. Vďaka vám všetkým.
Je to spokojnosť, kotrá sa slovami nedá vyjadriť. Prajem vám veľa zdravia.

Brvnišťanová

20.02.2019 pridal/a Magdaléna Holániková

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Dobrý deň.Tlmočim slová môjho manžela,ktorý bol operovaný 4.2.2019.na vašom oddelení neurochirurgie.Chcem sa čo najsrdečnejšie poďakovať p.primarovi Ivanovi Mačugovi...lekárom, operačnému tímu,milým sestričkam a celému zdravotnému personálu za neskutočnú starostlivosť, milý pristup,ochotu počas mojej hospitalizácie. Veľa úspechov vo vašej náročnej práci.

S láskou a vďakou pacient Štefan

20.02.2019 pridal/a Parigal Jozef, O. Polhora 499

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

sken

20.02.2019 pridal/a Jarmila Zagrapanová

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem celému kolektívu Neurologického oddelenia ženy za milý a ľudský prístup ku pacientom. Za poskytnutú starostlivosť nielen mne, ale všetkým ležiacim pacientom.
Ako zdravotník viem posúdiť, aká to je náročná práca a vyžaduje si trpezlivosť.
Prajem veľa úspechov a veľa spokojnýh pacientov.

Jarmila Zagrapanová

20.02.2019 pridal/a Priščová

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Srdečne ďakujem za skvelý a profesionálny prístup všetkým sestričkám na oddelení šestonedelia a novorodeneckom.

20.02.2019 pridal/a Miroslava Gregušová

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Bola som veľmi spokojná s celým oddelením. Sestričky aj lekári boli veľmi milí a ústretoví.

Ďakujem.

Miroslava Gregušová

20.02.2019 pridal/a Steinberger p., Zborov nad Bystricou, 023 03 Čadca

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujeme za milý a ľudský prístup, ochotu k nám pacientom.

20.02.2019 pridal/a Mgr. Irina Školníková, PhD.

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem za odbornosť, ľudský prístup, korektnosť a ochotu.

9.1.2019

20.02.2019 pridal/a Slováková A.

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem všetkým sestričkám za ich príjemný a ústretový prístup k pacientkám.
Želám všetko dobré.

20.02.2019 pridal/a Jarmila Palicová

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem Aďke za starostlivosť a pomoc z pozície pacientky, keďže sama pracujem v tejto nemocnici ako sestra.

Ďakujem!

Jarmila Palicová

20.02.2019 pridal/a Ing. Poláková

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Vyslovujeme poďakovanie celému kolektívu neurologického oddelenia za príkladnú starostlivosť.

Ing. Poláková

20.02.2019 pridal/a Staník

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem ako ste sa tu o mňa starali aj keď som tu nebol dlho za vašu starostlivosť aj tak ďakujem.
A ďakujeme doktorke, ktorá mi pichala tú injekciu vždy, keď prišla, tak mi podvihla tlak, páčila sa mi. Milá pekná baba aj keď staršia odo mňa, nevadí :-D

20.02.2019 pridal/a Jana Gašperáková

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem vám za vašu starostlivosť o našu dcérku Martinku.
Za starostlivosť o mňa počas hospitalizácie, za príjemné a ochotné sestričky a zdravotnícky personál.

Jana Gašperáková

20.02.2019 pridal/a Dana Ondreašova

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujeme za príkladnú starostlivosť a príjemný prístup k pacientom.

Dna Ondreašova

20.02.2019 pridal/a Milan Podpleský

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Milý prístup.

Milan Podpleský

20.02.2019 pridal/a Anna Hodoňová

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujeme za dobrú starostlivosť.

Anna Hodoňová

20.02.2019

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujeme kolektívu sestier a ošetrovateľov za dobrý prístup k nemocným pacientom.

20.02.2019 pridal/a Ján

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem p. ošetrujúcej lekárke Dr. Janíčkovej aj ostatným lekárom za profesionálny prístup, taktiež ďakujeme aj zdravotnému personálu.

"Všetko na 100%"

Ján

20.02.2019 pridal/a Ladislav Jopek, Kysucké Nové Mesto

meno sestry:

Celé zariadenie

 
 

Ďakujem vám milé sestričky, za dobrý prístup k pacientom. Vážim si váš úsmev a milé správanie, čo v dnešnej dobe není až tak samozrejme.

L.J.

banner
Poďakuj teraz!
×